Kuzey Avrupa ve Kürtler?

Kuzey Avrupa ülkeleri neden kürtleri bu kadar kolluyor. Yoksa Kürtler ve onlar aynı kökten mi geliyorlar?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Taraf tutuyorlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buna bende çok şaşırmıştım. İsveçte yaşadım. Norveçte de bir süre bulundum. Bu kadar çok kürt görünce şaşırdım doğrusu. Sonra zaman geçtikçe anladım. Neden olduğunu.
    İskandinavya Bölgesinde ülke makul sayıda göçmeni kabul ediyordu (Suriye sorunundan önce). Az sayıda Afrikalı, Asyalı ve bizim coğrafyamızdan insan tolere edilebiliyordu. Hem kimsenin yapmak istemediği işleri yapmaya taliplerdi hem de toplumun yardım anlayışı vardı. Fakat günümüzde geldiğimiz nokta onlar için de çıkılmaz bir hal aldı ve artık göçmen istemiyorlar. Ülkede çok sayıda kaçak göçmen var. Ülkenin refahını ve düzenini bozuyorlar.
    Kürtler çok hızlı üredikleri ve çabuk bir şekilde yerel halkı etkiledikleri için Türkiye aleyhtarı kampanyaları çok iyi yürüttüler. Burada kabahati kendimizde aramalıyız çünkü biz hiç bir zaman propaganda yapmayı beceremedik. Kürtler ezilen halk Türkler ise barbar olarak damgalandılar. Kötü olaylar Türklerden bilinir hale geldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne alakası var

0|0
    0|0
  • İşlerine geldikleti için olabilir mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...