Bugün işten gelirken tacize uğradım kendimden iğreniyorum. Ne yapmalıyım?

İlk defa bedensel tacize uğradım. Arkamdan resmen bana sürtünüp koluyla yanımda tutunacak bahanesiyle göğsüme dokundu. O şerefsiz yüzünden kendimden iğreniyorum. Şoktan sesimi bile çıkaramadım öyle kötüyüm ki eve geldiğimden beri ağlıyorum. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Ne kadar acımasız insanlar var aranızda. Namussüz ilan edildim resmen.

0|0
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• Polise ihbar et. Bunu yaşadığın yerde kamera vardır diye umuyorum..
    Bu p*çler yüzünden bu ülkede nefes almak gerçekten utanç veriyor. Ulan daha kaç gün oldu ülke karışalı? Kaç gün oldu kelleni kurtaralı? Yine mi o uçkuruna hakim olamadın?
    Vay arkadaş ne biçim vatandaşlar var bu yurtta..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olacaktimki orda onun o sana surten s*k*n* tekme yagmuruna tutardim sacini basini yolardim agzina sicip camdan asgi atardimo kolunu kiardim serefsi kardeşim kizim sen de itseydin ya o kardeşim nu ama sanada bisey diyemiyorum o ana ne yapacagini bilememişşin
    bir arkadas buyuk canta al kiini koru demis katiliyorum ona ama o cantayi daha cok onun kafanini kirmak icin tasimalisin yaninda bicak felen bulundur o an hic bise yapamazssan onu cekersin uulmeyi birak kendini nbirdaha olmamasi icin koru a e o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• İnsanların burada yazdıklarına kulak asma.. Seni çok iyi anlıyorum.. Sesiz biriysen tepki verememen normal..
    Üzülme lütfen.. Unutmaya çalış.. Dünyanın sonu değil..
    Malesef piyasada bu tür pisliklerden bir sürü var.. Umarım bir daha asla onlardan biri karşına çıkmaz..

1|0
    0|0
  • bir insan senin hakkında kötü düşünürse de kendinden soğur tiksinirmiydin. Bence tiksinmezdin demek oluyor ki karşı tarafın düşünceleri aptal hareketlerine sebebiyet veriyorsa senin suçun yoktur orada elinin tersini yapıştırsaydın bağırsaydın zaten rezil olurdu sende inerdin gelen diğer araca binerdin olur biterdi oda orada tepki alırdı zaten.

1|0
    0|0
  • Onun yüzünden kendinden igrenme, bir anda neye ugradıgını sasırdıgın icin ses cıkaramaman da normal. Senin hicbir sucun yok, asıl suc öyle sahsiyetlerin kendilerini insan sanıp sokakta gezmesi.

1|1
    0|0
  • siz sustukça bunlar elini kolunu sallaya sallaya tacizlerine devam ederler.

0|1
    2|0
    • O durumda olmayab bunu anlayamaz

• bağıran nasıl bağırıyor? tepki veren nasıl veriyor? Sorun sizde kendinizi eleştirin önce. Bu köpekler siz sustukça daha da cesaretleniyor.

• Bayanlar için özel otobüsler isteyincede yobaz oluyoruz. Laikliğe aykırı diye başımızın eti yeniyor aslında İslamiyet o harika bir dinki Biz Müslümanlar uygulayamıyoruz ! Üzmeyin böyle kanı bozuklar için kendinizi !

0|0
    0|1
  • Kendinizi ezdirmeyin bağırın çağırın. Senin değil onun terbiyesizliği o. Bunlara bağırıp çağırın!!! Yanındakiler onu dayak manyağı yaparlardı.

1|0
    0|0
  • bir şerefsiz yüzünden sen neden ağlıyorsun :((

3|0
    0|0
  • Tacize uğradığın yerdeki iş yerlerinin kamera kaydını delil gösterip en yakın başsavcılığa gidip şikayet dilekçesi verebilirsin

1|0
    0|0
  • Sesini çıkarsaydın

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok şerefsiz bol Türkiyede. Keşke sesini çıkarabilseydinde sağlam bir dayak yeseydi.

1|0
    0|0
  • yalnız gezmemeye çalışın kalabalıkta durun ve bağırmaktan çekinmeyin.
    unutmayın siz değil rezil olacak olan onlar

1|0
    0|0
  • maalesef bu gerçek. keşke tepki gösterebilseydin. ayrıca seninle bir ilgisi yok. kendini suçlaman çok saçma bence

1|0
    0|0
  • yapcak bişe yok geçti artık iğrenmeni gerektircek bişe de yok sesini çıkarsaydn keşke sakin olmaya calş

1|0
    0|0
  • Bir dahakine dikkat et bacım. Senin suçun günahın yok.

1|0
    0|0
  • Üzülme bidakine bağır.

1|0
    0|1
  • O kişinin ağzını burnunu dağıtmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Keşke orda sesini çıkarsaydın ama sana tavsiyem bundan sonra büyük bir çantayla gezki çanta kalçanın üzerinde siper olsun

1|0
    0|0
  • senin bir suçun yok, o ş... z yüzünden üzülme, unutmaya çalış zor biliyorum ama birdaha benzer bir durum gelirse tepki göstermeye çalış, en azından kızgınlığını belli eder bir hareket yap

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmen lazım travma yaşıyorsun.

1|0
    0|0
  • üzme kendini arkadaşım. böyle hayvandan aşağılara bağıracaksın kormicaksınki yapamasın pislikler. üzme kendini ve bir daha olmaz umarım ama olursa bağırmayı unutma lütfen.

1|0
    0|0
  • Ağlamaya devam

0|0
    1|0
  • senin iğreneceğin birşey yok o şerefsiz iğrensin

1|0
    0|0
  • Böyle yapınca ne kazanıyorlar anlamış değilim amkoduğum beyin özürlüleri

1|0
    0|0
  • tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın.

0|0
    3|3
  • Sonra bir uyandin donda bir islaklik

0|0
    0|0
  • Ahh bana denk gelmes ki zopa atayım

1|0
    0|0
  • hem sesını cıkartma hemde ıgrenıyorum de sen orda ses cıakrsan sana surtunmezdı sorun sende bıle bıle ızın vermısın

0|1
    3|3
    • Allah seni ve senin gibileri islah etsin ne diyeyim...

• sen orda napıyosun dıye bagarsan herkes adama cullanır bıdaha boyle bısey yapamaz dı rezıl olurdu benım bulundum otobusde mınıbısde kımse byanlara tacız yapamaz yapan cezasını ceker çok denk gelıyorum oturdum halde yer vedımde cok oludu

• biraz daha uyanık olun yolda sesını cıkar sen ınmeyeceksın o ınecek utancından sen degıl

• Senin ne suçun var niye ağlıyorsun

1|0
    0|0
  • kendinden iyrencek birşey yok üzülme sakın

1|0
    0|0
  • Belki kazayla olmuştur?

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen niye kendinden igreniyosun bağırıp cagirsaydin ya serefsize😠

2|2
    0|0
  • Suçun yok ama ses etmemende kötü bir durum. Bende denk geliyorum insanlara böyle yaklaştıklarını ama bakıyorum kız farkında ama sesi çıkmıyor. Sevgilisidir şimdi ses çıkarmayayım diyorum.

1|0
    0|0
    • Çok utandım çekindim, o şokla yapamadım...

• O senin suçun değil sakin ol öncelikle keşke onu ortamdan attirsaydin polise verseydin ama olan olmuş sıkma canını burda suçlu olan sen değilsin o utanacak olan o

1|0
    0|0
  • Bu senin sucun degil seni taciz eden serefsizin sucu. Tepki verip bagirip cagirsaydin ya. Cevredekiler dalardi bir guzel iyi olurdu. Uzme sakin kendini.

1|0
    0|0
  • kendinden iğrenme o şerefsiz iğrensin bende bıktım şu tacizcilerden

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun

1|0
    0|0
  • Senin suçun yok ağlama bir dahakine de sessiz kalma.

1|0
    0|0
  • Psikologa git

0|0
    0|0
  • Suç sende neden kızmıyorsun? Neden haddini bildirmiyosun?

0|0
    1|0
    • O durumda olayın şokundan ne yapacağımı bilemedim. Kolay değil okadar...

• O bunu yapmaya cesaret edebiliyorsa sende bunun bedelini ödeteceksin.

• Sesini çıkarmalıydın evet çok zor ama o an yapılması gerek o sapıklar her yerde

0|0
    0|0
  • Bağırarak yaptığı hareketi ifade ederek uyarsaydin. Hatta siddet bile uygulasan sen haklı çıkarsın. Ben otobüste bir adama semsisiyle vurup çığlık çığlığa bagirmistim ama ağlamaktan pek birşey soyleyemedim. Sag olsunlar otobüstekiler adami linç ediyordu şoför kurtardi. Epey bir dayak yedi. Ins bir daha yasamazsin ama eger olursa bağır çağır içinden geliyorsa ağla. İçine atma

1|0
    0|0
  • İndiremedin mi bir tane yumruk. Neden musade ettin. Sesini cikarsaydin etrafındaki adamlar onu linç ederdi. Niye utanıyorsun senin suçun değil bu. Çok sinirlendim şimdi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...