Eşinizin kısır olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

Eşinizin kısır olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

• Boşanırım
    3% (1)20% (4)10% (5)Oy Ver
  • Boşanmam
    19% (6)15% (3)18% (9)Oy Ver
  • Hiç önemli değil ben onu bana çocuk versin diye sevmedim ki
    13% (4)35% (7)22% (11)Oy Ver
  • Sorun değil tıpta çare bol olmadı evlat ediniriz.
    42% (13)15% (3)31% (16)Oy Ver
  • Üstüne kuma alırım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tedavisi için her yolu denerim..
    16% (5)10% (2)14% (7)Oy Ver
  • Üstüne limon ve bol nar ekşisi sıkar afiyetle yerim...
    7% (2)5% (1)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Görüşler memnun edici :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanı ondan faydalanmak için değiş hayatına ortak olması için seversin isterse sakat olsun isterse kısır hiç fark etmez sevgiyi hak etmediği anlamına gelmez ya da yüz üstü bırakılması gerekir anlamına gelmez..

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Burada verilen cevaplar boş başına gelmeden konuşulması zor... Öz evladın olmayacak başkasının gayrimeşru çocuğunu evlat edinmekten bahsediyorlar... Aileniz size baskı yapmaz mı çevreniz dalga geçer zorunuza gider bu işin sonu boşanmayla biter iki taraf içinde en iyisi bu.. Allah göstermesin zor durum ama ben boşanırdım ben ya da o fark etmez hayatını eksik yaşatmak zor durum kimse çocuksuz olmaz ilerde yaşlanınca çocuk yok ot gibi kendi eksikliğimi ona çeza olarak çektiremem gitsin başkasıyla evlensin

0|1
    0|1
    • Herkesin düşüncesi farklıdır, başına gelmek ile alakalı bir durum değil, tercih meselesi büyük konuşmamak gerek hayatın altın kuralı budur...

• Bende ise sorun ben kendim boşanırım aşk biyere kadar çocuk olmadımı ileriki yaşlarında sorunlar başlar elin çocuğuna koruyuculuk yapmakla bu duyguyu bastıramaz insan Sorun kimde olursa olsun boşanırım...

• Dediğim gibi işte herkesin kendi düşüncesi bu durum kişiden kişiye göre değişkenlik gösteriyor..

• Evlenmeden önce denemek gerekirdi.

0|2
    0|0
  • Asla boşanmam ve ona olan bakış açım değişmez. Kimsesiz bir çocuğu evlatlık ediniriz, onun yeni umutları oluruz öyle yaşar gideriz yani :)

0|1
    0|1
  • Çocuk çok mu önemli bir şey ki

0|1
    0|1
  • tedavisi varsa her yolu deneriz çünkü kendı kızım olmasını istiyorum ama tedavi sonuç vermezsede boşanmam.

0|1
    0|1
  • Onun canı saolsun ve hep yanımda olsun, ondan başka bir şey istemem :)

0|1
    0|1
  • Rahat sevişirim çocuk olma dersi yok ;))

0|1
    0|1
  • Evlat ediniriz

0|1
    0|1
  • Bosanırım

0|2
    0|0
  • Sevgiye muhtac cocuk cok var.
    Evlatlik edinirim

0|1
    0|1