Ya çok kötüyüm yardım edin?

Ya bugün telefonumu şarja takmıştım babam geldiğinde benim odama girmiş o gittikten sonra bana bir erkeğin messengerdan arama yaptığını gördüm ya babam çok tutucu paranoyak biri zaten telefonumu elime aldığımda hiçbirşey yapmamama rağmen şüpheleniyor bu arada kendisi polis acaba o arama yapıldığında görmüş müdür nasıl anlarım nasıl belli olur? Lütfen ciddi ve akıl verici yorumlar yapın.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gününün nasıl geçtiğini sor görmüşse zaten tepki verecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kafaya takarsa araştırır

0|0
    0|0
  • Bekle, sessiz kalmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen senı takıbe almıstır

0|0
    0|0
  • Gorduyse artik yapcak bisey yok bahane dusun :D

0|0
    1|0
  • Ciddiyiz evlencez de

0|0
    0|0
    • Öyle biri değilki internetten tanıştığım bana üniversite için burs gönderecek kişi o ama babam bilmiyor

• Sende inandin mi

Kızlar Ne Diyor 2

• Bildirim hala varsa demek ki aramayı açmamış. Odaya girip telefonun ekranını yakıp bildirimlere bakma huyu yoktur sanmıyorum. Tam o odadayken arama gelme ihtimali de var onu da öğrenmek için saatlere bak

0|0
    0|0
    • Ya tam arama olduğu saatler civarı benim odamdaymış arama bildirimi yok cevapsız arama konuşma ekranına bakınca gözüküyordu sadece bakıp reddetmiş olabilir mi çalarken acaba bilmiyorum çok korkuyorum

• Arkadaşına söyle arasın reddedince ne çıkıyor cevap vermeyince ne çıkıyor ona göre anlarsın ne yaptığını ayrıca bu kadar korkuyorsan bildirimleri kapat

• Bildirimler kapalı zaten aramada ekranda çıkıyor zaten arama anında o kadar

• kız bişey olmaz sakin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...