LGBTİ hakkında düşünceleriniz?

Soru açık , LGBTİ hakkinda ne düşünüyorsunuz?

0|1
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• dünyada 2 milyar 800 bin lgbt bireyi vardır 500 türde eşicinsel eğilim görülmektedir ve bunları soyu devam etmektedir yani eşcinsellik soyları tüketmez türkiyede ise 20 milyon lgbt bireyi vardır insan bilmediği şeyin düşmanıdır korku nefreti getirir bilmediği şeyden korktuğu için bizden korkarlar bizi anlamak yerine yargıladıkları için hep kaybeden onlar olurlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi halinde iyi insanciklar kimselere zararları yok ama siyasete malzeme oldular buna izin vermemeleri gerekirdi onları toplumdan dislayan insanlari kınıyorum istediklerini yapmakta özgürlük derdim önceden ha şimdi yine aynısını derim ama bu konuyu dini acidan araştırdım biraz Lut kavminin lanetlenmesinden bahsediyor dine göre bunların imtihanı bu durum her insanın imtihanı vardır ama yine de kimseye karışmam dini açısından olayı bilsinler de yapıp yapmamak yine onlara kalsın tabi inançları varsa... zor durum onlar gibi olmadan anlayamaz insan kinamamak gerek

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Bir düşüncem yok desteklemem de hakarette etmem saygı duyarım diyelim

1|0
    0|0
  • Herkes düşüncesini özgürce savunmalı, bu yüzden böyle bir örgütün varlığından memnunum. Toplumda her kesim sesini duyurabilmeli.

1|0
    0|0
  • Olumlu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendiren bir durum yok, sadece saygı duyuyorum..
    onların bedeni (ruhu), onların kararı..

1|0
    0|0
  • Kötü ve olumsuz bir düşüncem yok. Herkesin kendi tercihi, bizlere de saygı duymak düşer.

1|0
    0|0
  • Mucadelelerini destekliyorum

1|0
    0|0
  • hiç tanıdığım yok öyle bilmeden konuşmak anacak kalp kırar

1|0
    0|0
  • Türk milletinin gelenek ve görenekleriyle bağdaşmadığını; batıdan içimize nüfus ettğini, durdurulmasını gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • saygı duyarım desteklerim çok arkadaşım var gay lezbiyen biseksüel falan herkes kendi yaşamak istediği hayatı yaşamalı bence istediği gibi olmalı dye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • hepsi güzel kardeşim

1|0
    0|0
  • Biran önce hepsinin tespit edilip meydanlarda canlı canlı yakılmasını destekliyorum.

0|0
    1|0
  • lgbt değilmiydi o i si ney?

1|0
    0|0
  • ilk başta destekledim yürüyüşüne gittim ta ki tünelin sonunda g*tüm ellenene kadar :)

2|0
    0|0
  • İyi düşünüyorum ama siyasete malzeme olmamalılar ve devlet tarafından sahiplenmeliler

1|0
    0|0
  • saygı duyuyoruz

1|0
    0|0
  • Kara üzüm habbesi LGBT canim...

0|0
    1|0
  • Mide bulandırıcı

0|0
    1|0
  • Destekliyorum

1|0
    0|0
  • Aşk aşktır herkes kendi hayatını yaşamakta özgür.

1|0
    0|0
  • Ben desteklemiyorum.

Destekleyenlerin de erkek evlatları gay kız evlatları lez olursa tekrar yorumlarını almak gerekiyor. yani öncesi ve sonrası farkı görmek isterdim.

0|0
    1|0
  • Destekliyorum , üyesiyim , yürüyüşlere de katılıyorum

1|0
    0|0
  • her kezin kendi seçimi kendi hayatı kimse müdahale edemez

1|0
    0|0
  • Sapkınlık

0|1
    0|0
  • Bir ara gittim.
    Yönetiminde saygın insanlar var.
    Lakin oraya gidenleri çoğu birini tavlamanın peşindeler.
    Kendini sadece cinsel olarak tanımlıyorlar. Barlara giden içen vede cinsel olarakta kendini tanımlayan insandan öte geçemiyorlar. Gördüklerim bunlardı.

0|0
    0|0
  • Geyim ve LGBT'Yİ destekliyorum 🌈 Herkesin hayatına kimse karışamaz 😇

1|0
    0|1
  • bana bulaşmadıkları taktirde serbestler knki

0|0
    1|0
  • Saygi duyuyorum gay lik igrenc ama kiz olsam lesbians olurdum domi kanka @SılaKuzeyli

0|0
    1|0
  • Sapıklar topluluğu

0|0
    1|0
  • Domuz sürüsü

0|0
    1|0
  • O ne knk network protokolü gibi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• İnsanların seçtikleri şeyler neden tepki almalı ki illa isteyen istediği sekilde istediğiyle yaşasın

1|0
    0|0
  • Normal karsiliyorum. bir kiz arkadasim var benden hoslaniyor. Karsilik veremiyorum elimden birsey gelmiyor. Cunku kizlarla ilgilenmiyorum.

2|0
    0|1
  • Hiç haz etmiyorum😑

0|1
    2|0
  • Biseksüelim. Destekliyorum..

1|0
    0|0
  • Nötrüm

1|0
    0|0
  • saygı duymaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Herkes özgür

2|0
    0|1
  • Dikkatimi çekmiyor

1|0
    0|0
  • sapkın beyinler

0|0
    1|0
  • ne destekliyorum ne de yadırgıyorum açıkçası. cinsel tercih sonuçta

0|0
    0|0
  • İnsanların cinsel yönelimi benimki gibi değil diye onları aşağılamayı zorbalık yapmayı düşünmem, böyle davranan insanlık dışı yaratıklardan da nefret ederim. İslamda günah olabilir ama kimse islamın kurallarına dört dörtlük uyacak diye bir şey yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...