1.73 boy kadın için çok mu uzun?

Normal değil mi ya boyun uzun diyolar hep sinirlerim bozuluyo aslında ben ne kısa ne de uzun hissediyorum kendimi

0|3
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• onu diyenler senden kisa oldugu icin öyle diyorlardir ya da gerizekalilardir boyun orta boy uzun olmasi icin 190-2 metre civari olmalisin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende 1.72 yim Türkiyedeki erkek ortalamasına göre biraz uzunuz evet ama bence bir kadının en ideal boyu 1.70 tir bence bizde 2 3 cm fazlayız ne olcak ki :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Normal

1|0
    0|0
  • Turkiye'ye gore uzun. Bence olmasi gereke boy.

1|0
    0|0
  • Gayet iyi , ben 185 im

1|0
    0|0
  • yoo gayet iyi bence. kısalar çekemiyordur ondan.

1|0
    0|0
  • Kadınlar genelde 1.60 civarı oldukları için,
    genel ortalamaya göre, kadın için, uzun bir boy olarak görülüyor.

Fiziksel özelliklere önem vermiyorum, çünkü geçici şeyler.

0|0
    0|0
  • Normal işte ideal boy ortalaması

1|0
    0|0
  • Standartlara gore uzun ama cok uzun degil

0|0
    0|0
  • İdeal

0|0
    0|0
  • Bu sana bağlı bir durum. Sen cüceye istediğin kadar cüce de. O kendini normal hissediyorsa bitmiştir.

0|0
    0|0
  • çekici

0|0
    0|0
  • Uzun

0|0
    0|0
  • Benden uzunsun

0|0
    0|0
  • uzunsun ama bunu niye problem ediyosun

0|0
    0|0
  • Normal bana göre 175 üzeri bayanlar uzun oluyor :)

0|0
    0|0
  • Hayır ben sevmem öyle 1.60lık kızları filan 170ten aşağı sevgilim olmadı 185 im

0|0
    0|0
  • Bence uzun değil anca ben kısa boylu severim ama sen nasılsın bilemiyorum görmek lazım

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • idealsin

0|0
    0|0
  • Sırık gibin

0|0
    0|0
  • at gibiii

0|0
    0|0
  • bayağı uzun ya. 1.70 en fazla olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gayet normal

1|0
    0|0
  • Erkek olsaydın boyle demeyeceklerdi. Toplumun ön yargısı olarak tanımlayabilirim. " kadinlar kısa , erkekler uzun olur." Ama herkes böyle düşünüyor diyemem. Uzun olan kadınlar ićin de " Maşallah" denilebiliyor.

1|0
    0|0
    • tamamen yanilgi senin dedigin eskiden kalma birsey bunu bilim adamlarida arastirdi normalde eskiden kadinlar uzunmus bazi kötü olaylardan dolayi olumsuz etkilenmisler kadin bu yüzden uzun oluncada güzel olabiliyor uzundan kastim 180-185lik kadinlar bile güzel oluyor orantisi bozulmuyor pek fazla, ortalama bakicak olursanda artik kadinlar erkeklerden daha uzun oluyor, örnek polislik kadinlarda eskiden 165 ortalama erkeklerde 167 hemen hemen ayni bu eskiye göre simdi kadinlar daha uzun türk kadinlar ortaboyludur yabanci olan rus kadinlari uzundur

• yoo kardesim diyince birseyleri belirttip mesefe oluyoda ondan dedim yani, kendim icin değil bir bayanin diger bazilari icin bunu demesi iyi olur cünkü cok karektersiz insanlar var, sadece görüsümü bildiriyorum ben ne kirilcam :)

• tesekkürler hayirli günler :)

• Tam ideal, bendensin 👌

1|0
    0|0
  • Ortanın üstü

0|0
    0|0
  • Normal bence 3 cm bana versene

0|0
    0|0
  • Bende 1.75im. Turk kadini icin uzunuz evet.

0|0
    0|0
    • türk erkeklerinin ortalamasi 164 -167 cikti bayanlardada 165 cikti türkler orta boylu irktir

• @Adsızon bizde turkuz herhalde. Gocmen turklerden.

• sen fazlami ölcüyorsu ne boyunu ölcenler ya ayakkabiyla söylüyorlar birde bir kac cm de fazla ölcüyorlar birkac cm daha ekliyorda söylüyorlar, normalde nadirdir türklerin uzun olmasi uzun dediysem onlarda orta boylu 170 lerde anca oluyo yani sen ortaboylusun, uzun boylu olman icin 180ne bile kisa 185-190 civari olmalisin

• Ben 1.81 öleyim o zaman

0|0
    0|0
    • sen uzun olabilirsin ozaman ama biraz uzunsun cok uzun değil 1.80e gelen insan biraz uzundur 190a gelen uzundur 2 metreyede cok uzun diyorlar :)

• Canlı gördüklerimi söyledim bu bir benim güzel olup olmadığimi bilemezsin bu da ikiii

• tamam olabilir güzellik anlayisin farkli olabilir tamam iyi günler

Yükleniyor...