Köylü annem niye gözleme yapmış sacda?

bide utanmadan çağırıyor ya gel oğlum yanına çay da yaptım sıcak sıcak ye diyor ya böyle hayatın şimdi eyfel kulesine nazır kuruvasan ile şarap yudumlamak vardı nasıl kurtulcam bu köylülerden :(

köylü annem niye gözleme yapmış sacda?

0|1
47|29

En İyi Kız Görüşü

• babadan utanmak? hadi o'nu da geç kumarcıdır, içki içer gelir evi dağıtır huzursuzluk yapar da haklısın derim de, anneden utanmak? anne lan bu anne.
    kaç yaşındaysan artık o yaşa gelene kadar sana emek veren, dünyanın en çirkin en berbat en boktan insanı olsan da yanında seni kral ilan eden varlık...
    seni bu zorlu hayatta ilk adımda teke zorlayan, tay tay adımlarınla tepetaklak olacak dünyanda hep sağ omzunun orda olan, günahlarını tek damla gözyaşıyla yıkayacak olan, sana bir tek gerçekten ağlayan, canın yandığında seninle kahrolan şey, annen... hani s. çarsında sonra iğrenirsin ya kendinden, aslında bokun iğrenmesi lazımdır ya senden aynı hesap. söyle bana, sen mi bokundan iğreneceksin yoksa o içinden çıkıp kurtulduğu için mi iğrenmeli senden?

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 46

• Arayıp da bulamadığım şey. Keşke benim de annem böyle şeyler yapabilse =//

0|0
    0|0
  • Elini ayağını öp o kadının

2|0
    0|0
  • Valla o gözlemelere yazık sen yeme zaten ben senin yerine yerim :) adresi yaz hemen :)

0|0
    0|0
  • Şarabı ben sadece ıstakoz yerken içerim ayol. Troll olduğunun farkındayım yoksa saçından tutar kafanı duvara vururum

1|2
    0|0
  • Zıkkım ye sen.

1|0
    0|0
  • Öyle annenin elini öpmek lazım beğenmiyorsan defolabilirsin yemezsen yeme

1|0
    0|0
  • Üstüne benzin döküp takabilirsin kendini mesela

2|0
    0|0
  • Ne parise ne londona koyde bu gozlemeyi degismem anem yanima olsun gozleme yapsin ben parise gitmesemde olur

1|0
    0|0
  • sen bana yolla onlari sana hazimsizlik yapar artik !

0|0
    0|0
  • Kes sesini ya git sarıl öp kadını daha da yakınıyosun bu durumdan amacın dikkat mi cekmek anlayamadım bence gurur duymalısınn

0|0
    0|0
  • trollüğüne senn ben

0|0
    0|0
  • Ahah çok hoşuna gitti tabi kıskandırıyosun :))
    Keyfini çıkar 8)

0|0
    0|0
  • Yemiştim bundan sanırım, ya da benzerinden. Gayet güzel oluyor bence sen trollsün. :D Kruvasan diyorsun da sen çoğu sabah kahvaltısında kruvasan yesen buna hayran kalırsın. Konuşma saf saf :D

0|0
    0|0
  • Boğazında kalsın

1|0
    0|0
  • Ben kızı olurum o da isterse tabi.

1|0
    0|0
  • güzel de yapmış en azından öyle gözüküyor... sen de evlat mısın seni doğuracana taş doğuraymış

1|0
    0|0
  • annen seni düşünmüş yapmış insan ol az da teşekkür et beğenmiyorsan ilerde sen çocuğuna şarap içirtip kruvasan yedirtirsin ki şarapla kruvasan birlikte tüketilmez

0|0
    0|0
  • Sen git ben yerim

1|0
    0|0
  • Bence böyle düşünmemelisin köylü falan annen için sonuçta o senin annen ve öyle bir ortamda doğup büyümeyi

0|0
    0|0
  • git tamam ozaman :D

0|0
    0|0
  • Oh ne güzel işte

0|0
    0|0
  • Trol de olsa annelerinizi alet etmeyin malmısnız nesiniz yav

0|0
    0|0
  • Troll.

0|0
    0|0
  • Sen de haklısın

0|0
    0|0
  • trolsün

1|0
    0|0
  • off böyle annem olcak varya

0|0
    0|0
  • Pisliksin

0|1
    0|0
  • Oglum bak git.

1|0
    0|0
  • Ben sırf köye o sacda gözleme yemeye gidiyorum sen eyfel kulesi diyorsun😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 28

• ya şimdi ben buraya bir yorum yapacağım, önce @HayalperestPisicik kızacak bana... Sonra da mod ya da adminlerimizden birisi kaldıracak yorumu. Oysa sadece gerçekleri yazacaktım. Oysa değerli yöneticilerin kaba ya da küfürlü olarak nitelendireceği kelimeler, bu zatı şahane için doğru ve genel kaide olacaktı. Neyse, yazmayacağım aklımdan geçen gerçek oğlu gerçek yorumları..

Bak aklıma bir fıkra geldi. Neyse onu da anlatmıyorum. Olum senin ben varya eyfel de o masaya oturacağın dö. tünü, içeçeğin şarabı, kadehi tutacağın eli, oraya kadar gideceğin ayağını... si,,, neklere vereyim ısırsınlar emi... Valla ben diyeceğimi dedim rahatladım. Siz artık kaldırabilirsiniz efendim :D

1|0
    0|0
  • Kanka ironi yapmışsın neden kimse anlamamış :D Afiyet şeker olsun canım çekti restauranttayım du bende köylü Nurhan teyzeye işaret ediyim banada atsın kaşar patatesli bir tane :D

0|0
    0|0
  • herkes bu tadları yemek için çabalıyor sen bulmuş bunuyorsun.
    En sonunda annen gidince sende görürsün gününü
    bunuda kaybette gör

1|0
    0|0
  • Kusura bakma kardeşim ama sen değer kıymet bilmiyorsun başka bir anlamı yok bunun o gözlemeleri yapan annenin mübarek ellerinden öpüyorum ellerine sağlık sen toprağını unutmuşsun yapacak bir şey yok türk olun diyoruz maganda oluyorsunuz batılı olun diyoruz yaw he oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Troll olmasan hayatinda duyamicagin kufurlerin hepsini yazmistim

3|2
    0|0
  • inceyi kes yalnız size yapan yok gözleme ben çayla yutuyorum diyorsun :D

0|0
    0|0
  • Ne güzel. İyi ki kruvasan ve şarap tercih edecek kadar beyinsiz değilmiş.

0|0
    0|0
  • senin abin olsam sabah akşak falakaya yatırıdım
    senin abin olsam ineklerin altını sana kürettirirdim

sen haketmiyorsun bu sevgiyi

0|0
    0|0
  • senin önüne bir şey koymamak lazım o zaman anlarsın kıymetini

1|0
    0|0
  • Gozleme kruvasandan 100 kat iyidir. Cay ile sarabi kiyaslamakta dogru degil. Ikisininde yeri var.

0|0
    0|0
  • Kuruvasan ney lan yeni baklagil mi? Bide sarapla yiyecekmis ahahahahaha

0|1
    0|0
  • hmm ok

0|0
    0|0
  • Kafana sıkarak. Yazık seni doğuran anaya. Ee ana var yiğit doğurur. Ana var it doğurur. Sende haklısın it olmakta

0|0
    0|0
  • Site troll kaynıyo lol

0|0
    0|0
  • Dikkat trol çıkabilir! :D

0|0
    0|0
  • hayaller hayatlar...

0|0
    0|0
  • ellerine sağlık harika olmuş
    Valla o gözlemelere yazık sen yeme zaten ben senin yerine yerim sen gönder

0|0
    0|0
  • Sen o koylu anneni cok seviyorsun 😊 ellerine saglik

0|0
    0|0
  • cok guzel afıyet olsunnn elelrıne saglık annnenınnn

0|0
    0|0
  • dont feed the troll xdd

0|0
    0|0
  • Yaşına veriyorum... Benimde ailem köyde... Okuda adam ol kurtul. Gurur duyacağına söylediğine bak.

0|0
    0|0
  • Senin beyin çalışmıyor bence

0|0
    0|0
  • Cehennemin dibine git

0|0
    0|0
  • seni insan zannetmiş kadının sucu yokki

0|0
    0|0
  • cahil olmak böyle bişey yazık sana kardeşim anneni rezil etmen hoşunamı gidiyor

0|0
    0|0
  • Ahahaha kuruvasan ile şarap iyisin

0|0
    0|0
  • Canım çekti 😋

0|0
    0|0
  • Lan ben o Anadolu kadınının sac da gözleme si kadar hoş bir şey görmedim sen adres ver ben hem kendi annem e hem senin annene evlatlık yaparım sende git batı ya seni sömürmesine izin ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...