İntihar düşüncesi olan insanlarla ilişki kurar mısınız?

Depresif ve intihara meyilli insanlarla, dostluk, sevgililik veya iş ilişkisi kurar mısınız?
Böyle insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden biliyorum bizim gibiler diğer ineklerden daha iyi dürüst güvenilir. Yalan söylemeyiz, aldatmayız, sevgilimizin kıymetini biliriz, mantıklı konuşuruz bütün gün meme at demeyiz mesela. Ama sıkıcı oluruz. Karşımızdakini istemesekte yorarız, ona sığınırız çünkü. Ona ait hissederiz. bir süre sonra herşeyimiz olur o ve terkediliriz. Ama korkmayız biz yalnızlıktan. Diğerlerinin korktuğu şey bizim evimiz olmuştur. Acımızı içimizde yaşarız, acımızı başka kızlarla dindirmek yerine mücadele ederiz derdimiz yok gibi. Biz çok cesuruz. Dna bencildir, yaşamak içgüdüsü benzersiz birşeydir ve herşeyi yaptırır. Böyle bir içgüdüyü herkes bastıramazda. Hep düşünürüz biz. Mecburuz çünkü. Ters giden şeyler var biliyoruz. Herşeyi takarız. Bu yüzden eğlenceli değiliz her zaman. Bu sebepten dolayı diğerleriyle anlaşamayız pek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir çünkü ben dert dinler çözüm bulur belki bulamazsamda kendi derdim gibi icime atarm benim için iyi değil aman uzak olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• insanlarla sohbet edebilirsiniz ama negatif insanlar seninde negatif olup düşüşe sebep olmana neden olabilir o yüzden tanımaya onu değiştirmeye yönelik davranırsak eğer ilişki gelebilir yani olumlu sonuç veriyorsa

1|0
    0|0
  • Hayır, psikolojik rahatsız insanlarla böyle ciddi ilişkilere girmemek lazım. Kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Tarzım değil be kanka 😀

0|0
    0|0
  • kurmam

0|0
    0|0
  • seks ilişkisi kurarım. Hiç değilse belki mutlu olur vazgeçer diye

0|0
    0|0
  • yarı yolda kalmak istemem

0|0
    0|0
  • neden olmasın ki onlar da insan.

0|0
    0|0
  • Intihar etmemesi icin dost olurdum

0|0
    0|0
  • Uzak olsunlar.

0|0
    0|0
  • Aksiyom

0|0
    0|0
  • Kuraririm çünkü benim gibi derim ve belki birbirimizi tanıyarak ve dertleserek belki hayata baglanabiliriz güven verir en azından

0|0
    0|0
  • Kurmam. Çünkü bugün var yarın yoklar. Ben uzun soluklu arkadaşlıkları seviyorum.

1|0
    0|0
    • Ama inan onlar da tutunacak bir dal arayışındalar. İntihar düşüncesine kadar katlanmış hayata, bırakmamış. Seni mi bırakacak?

• Benim intihara meyilli bir arkadaşım vardı. Sürekli karamsar, sürekli ölümden bahsederdi. Karamsarlık bulaşıcı. Çevresindeki insanları da mutsuz ediyorlar. Bunaltıyorlar. Ben bu tip insanlarla maalesef yapamıyorum. Ağlarken bile güçlü olabilen insanları seviyorum.

• Kurarım, intihardan vazgeçiririm. En azından yalnız bırakmam.

0|0
    0|0
    • Ama eninde sonunda intihar edebilecek bir insan.

• İntihar etmemesi için gerekeni yapardım.

Kızlar Ne Diyor 15

• Kurmam

0|0
    0|0
  • Onların yerinde bizde olabilirdik evet arkadaşlık kurar ve o sıkıntısı neyse o durumdan onu çıkarmak için elimden geleni yaparım böyle insanları yalnızlığa terk etmeyi doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Hayır. Depresif insan sevmiyorum bana pozitif birileri gerek.

0|0
    0|1
  • Kurmam

0|0
    0|0
  • Kurmam. Yardım sever biriyim iyi olmasını sağlarım ama ben tükenmiş olurum.

0|0
    0|0
    • O halde yardımseverim deme.
      Yardımseverlik fedakarlık getirir beraberinde.

• Bugüne kadar böyle insanlarlaydim iyi oldular sayemde sonra ucup gittiler anlatabiliyormuyum durumumu?

• Kurup kurtarmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Niye o halde acaba? Tabiki kurar ve ona destek olurum.

0|0
    0|0
  • Kurmam benide empoze eder falan gerek yok öyle şeylere

0|0
    0|0
  • Benim bir tane öyle arkadaşım vardı ama onu o düşüncesinden kurtardım gayet de mutlu şu an

0|0
    0|0
  • Dostluk kurarım zaten öyle bir dostum da var.

0|0
    0|0
  • Evet öyle de arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Kurarım da kurdum da :d

0|0
    0|0
  • Kurarim

0|0
    0|0
  • Kurarım hatta beraber bile intihar ederim pazara kadar değil mezara kadar