Neden istediğimiz gibi gitmiyor hayat hep hayal kırıklığına uğruyoruz. ?

Birisi gelip kötü davrandığında sana başka kızlardan soğursun.. tıpkı benim gibi

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum hayat çok garip istiyorsun istediğin olmuyor istemediğin oluyor istemezsin ayrı bir dünya seçimlerimiz yanlıştır belkide komple yanlış yaşıyoruzdur bilemiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapalım böyle işte hayat hep mutlu olacak değiliz ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kader

0|1
    0|0
  • Aynen bende yaa anlam veremiyim seviyom değer veriyom herşeyi yaptım onun icin ama boş hayal kırıklıyı

0|1
    0|0
  • Tek bir kişi kötü davrandı diye böyle oluyosan hayat enerjin ve bir mücadelen yoktur hayal kırıklıkların çok normal.

0|0
    0|1
    • hayat mücadelem var enerjimde var yaşadığım tecrubelerin varsa böyle olursun işte

• Açıklamada 'birisi' yerine 'bir sürü kişi' deseydin yorumum bu yönde olurdu

• Yinede teşekkür ederim görüşünü aktardığın için bana :) :) :D

• Hayal kirikligina ugramayi hakediyoruzdur belkide

0|0
    0|0
  • Aksine o tür kişilerle karşılaşmamak için uyanık olup dikkat etmen lazım deneyim oluyor bu

0|0
    0|0
    • İster istemez karşılaşıyorsun hep sonunda öğreniyorsun

• Şunu unutma "insanoğlu çiğ süt emmis" güvenmeye baslamayacaksin hep bir güvensizlik olucak ki bu derece hayal kırıklığı yaşama.

• lanet olsun işte..

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü Insanlar eskisi gibi samimi değil. Sıkıcı olan hayat değil değişen dünyanın mahluklarıdır..

0|1
    0|0
  • Herkesin öyle bitek sen değilsin ki

0|0
    0|0
  • Hayatta iniste olur çıkışta sabretmelisin zorluk olmadan elde edilen şeyin tadı olmaz sanirim

0|1
    0|0
    • yokta arkadaşım bunun gibi bir sürü karaktersiz geçti ömrümden ha doğru olanlarda vardı o ayrı ama bir yerden sonra sıkılıyorsun soğuyorsun hayattan kimseyi istemiyorsun

Yükleniyor...