Çevreyi kirletenleri nereye şikayet etmeliyiz?

Doğayı kirletenleri nereye şikayet etmeliyiz. Bulunduğumuz ilin belediyesi mi zabıta mı 181 mi?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• belediyeye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 181 e telefon

0|0
    0|0
  • O işlere Belediyelerin Zabıta Müdürlükleri bakıyor. Belediyenizin internet sitesine girin oradan mesaj olarak konuyu adresi bölgeyi falan hepsini yazılı olarak aktarın saygılarımla gereğinin yapılmasını arz ederim diyerek bir dilekçe bırakın. Resmi ve uygun dil kullanın iftira vs olaylarına girmeyin onlarda suç sebebidir gördüğünüz ve olan neyse yazın

0|0
    0|0
  • Bundan 1 hafta önce Giresun'daydım. Orada öyle bir manzara gördüm ki çok vahim.. Şehirin ortasında deniz kenarını çöplük olarak kullanıyorlar. En fazla 100 metre uzağında şehrin en büyük mahallelerinden biri yer alıyor. O kokuya ve görüntü kirliliğine insanlar nasıl dayanıyor bilmiyorum. Bir kaç kişiyle konuştum bu durumu. Ellerinden geleni yapmışlar ama kaldırılmamış çöplük. İlçelerin çöpleri bile oraya dökülüyor. Karadeniz' in tek yaşanılabilir adasının karşısında bu çöplük..
    http://i.hizliresim.com/v4MOaO.jpg

0|0
    0|0
    • Iyi ki benim şikayetim değerlendirildi😊

• Zabitaya

0|0
    0|0
  • Belediyelerin ilgili birimleri var bu konularla ilgilenen. Büyük zararlar veriliyor ve kimlik bilgilerini en azından adreslerini biliyorsan, savcılığa suç duyurusunda da bulunabilirsin..

0|0
    0|0
  • Bana et

0|0
    0|0
  • yav bir çöpün lafını yapcagını etrafta gezinen çöplere bak bizde çöp değılmıyıız dunyada gidici degıl mıyız

0|0
    0|0
  • 181 olur zabıta olur bimer olur

0|0
    0|0
  • 181 evet

0|0
    0|0
  • 181, zabıta.

0|0
    0|0
  • 181 Di galiba ya

0|0
    0|0
  • Belediye

0|0
    0|0
  • Ben milletin içinde rencide ediyorum

0|0
    0|0
  • Belediye zabıta ikisi de olur zabıta zaten belediyeye bağlı.

0|0
    0|0
  • polise kadar gider bu kirlilik derecesine baglı

0|0
    0|0
  • Evet zabıtaya

0|0
    0|0
  • Ben olsam önce döverim sonra ambulansı ararım :D

0|0
    0|0
  • Davranışının doğru olup olmadığını sor vicdanına şikayet et