Anne ve babam çocuk yetiştirmesini bilmiyor. Ben ne yapabilirim?

Evet öyle biz 3 kardeşiz ve hiç birimize düzgün davranmazlar. Severler evet ama nasıl yetiştirilir en ufak fikirleri yok her istediklerini döverek yaptırmaya çalışırlar tv izliyorlarsa konuşuldugunda hemen bağırırlar. Fark ettim en küçük kardeşim de hemen her şeye bağırmaya başlamıs digeri desen küçüğe karşı gücü yettiğinden onu dövüp duruyor. Her şey bağırılarak halledilmeye çalışılıyor. Utanıyorum sokakta bile böyle davranıyorlar. Ben düzeltmek istiyorum artık bu durumu çok rahatsızım yardımcı olun

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Açıkçası düzeltilmesi zor bir durum.. En iyi çözüm psikolojik destek almak hemde ailece. Şiödi anne baba yanaşmaz buna ama onlar pes edene kadar bıkmadan usanmadan konuyu onlara anlatsan iyi olur diye düşünüyoum

0|0
    0|0
    • Evet kabul edeceklerini sanmıyorum. Hatslarını bile ne fark ederler ne de kabul

• Kendi hayatını kurana kadar idare edeceksin artık başka bir yolu yok gibi

Erkekler Ne Diyor 4

• ağaç yaşken eğilir düzeltmek çok zordur annen ve babanı değiştirebiliyorsan değiştir olgun olgun konuşmaya çalış

0|0
    0|0
  • Kitap tavsiyesi;
    Olumsuz Dünya'da olumlu çocuklar yetiştirmek.
    Zig ZİGLAR (Eğitmen, danışman, konuşmacı, yazar, gezgin, iş adamı, milyoner)

0|0
    0|0
    • Okuyacağım. Teşekkürler :(

• Düzelmez evlen kaç kurtul ciddiyim

0|0
    0|0
    • Evleneceğim adamın boyle olmayacağı ne malum

• Kimin ne olduğu aynı eve girmeden bilinmez. Daha gençsin belli ki bu konulardan da çok uzaksın anlamaman çok normal.

• O zaman evlenenlerin hepsi tuyamaya evleniyor

• Sen yap örnek alsinlar

0|0
    0|0
    • Olmuyor işte. Mesela ben okuyorum sigara vs kullanmam. Kardeşim tam tersi. En kücük hep ona özenir

• Düşün bkiyim

Kızlar Ne Diyor 3

• en iyisi psikolog yardimi. eger anne babanizi ikna edemezseniz o zaman kardeslerinizi kesin ikna edinki yol yakinken duzelsinler

0|0
    0|0
  • Düzeltmen bira zor , o ortamdan uzaklaşmanın lazim cnms , ve ailenin arada uyar ama anlayamazlar gibi.. sende kendini psikolojik olarak. korumalsin yikilma bu olaylara

0|0
    0|0
    • Ailemden nasıl uzaklaşabilirim. Olmaz

• Annenle ve babanla konuşmayı denedin mi

0|0
    0|0
    • Evet. Siz çok biliyorsunuz sanki diyip sustururlar. Konuşma denilen bişey yok senin fikrinin önemi yok

• Korkuyorum ileride ben de çocuklarıma böyle davranmaktan.

• En güzeli psikoloğa görünmelisin canım.

Yükleniyor...