Zaman yolculuğu yapıldığına inanıyor musunuz?

internette bunun gibi çok videolar var 2256'dan gelen adam var mesela 2002 yılında800 dolar para yatırmışborsayaa sonra 350 milyon dolar yapmış zaman yolcusu olduğunu iddia etmiş 2002 yılından önce yaşadığına dair kanıt bulunamamış ama bunun gibi çok var Mike Tyson 1995'de bir maçı var orada 1 kişi günümüzdeki telefonlara maç kameraya kaydediliyor gibi görünüyor ama kameralı telefonlar 2000 yılında çıktı ama tabi o dönemler bir çok değişik el kameraları üretilmişti

Güncellemeler:
1. adamı içerden bilgi aldığına dair tutuklamışlar o yüzden öyle iddia etmiş zaman yolcusu olduğunu

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Zamana yolculuk mantık ve teorem açısından mümkündür. Teorik olarak hiç inanmıyorum. Zamana yolculuğu akıl eden bulan zihniyet ne olur ne olmaz yakalanırsam falan filan diye 2. kez onceden gidip başına bişey gelip gelmediğini de kontrol eder paralel evren diye bişey var mk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 21

• Olaya bilimsel bakacak olursak; dünyanın en zeki insanlara geçmişe doğru asla zaman yolculuğu olamıyacağını kanıtlarıyla açıklıyor. Ancak sadece ileriye doğru bir yolculuk olabileceğini söylüyorlar (Bulunduğu ortamdaki zamanı yavaşlatarak) tabi onada tam anlamıyla yolculuk denirse 😅

0|1
    0|0
  • Kardeşim çok aradığım bu konuyu cok inceledim bir dönem cok okudum ama insanoğlu için böyle birşey mümkün değildir.! yapımız gereği böyle birşey denemeye kalksak atomlarımıza ayrılır geri gelemeyiz ama başka varlıklar için mümkün olabilir.

0|1
    0|0
  • Mike Tyson'ın maçında seyircinin kullandığı fotoğraf makinesi bunlardan biri yalnız.

img-s1.onedio.com/.../...296f95b57784c0de23968.jpg

0|1
    0|0
  • Şimdilik zamanda sadece ileri gidebiliyorum

0|1
    0|0
  • inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Daha markete gidemeyen adamlardır, zaman yolculuğunda olduğunu söylüyorlardır

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • Önemli olan Allah yolu

0|2
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • ilginçmiş gerçekten :D

0|1
    0|0
  • Valla ben kendimce çıkıyorum baba millet beni bağlamaz :D

0|1
    0|0
  • öyle bısey olamaz

0|1
    0|0
  • Hayir yalan

0|1
    0|0
  • inanmıyorum

0|1
    0|0
  • inanırım

0|1
    0|0
  • Ne içmiş bu adam

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum eğer gelecekte öyle bişey bulunsaydı şu an bizde öğrenmiş olurduk

0|1
    0|0
  • Hz. Hızır yapıyor zaman yolculuğunu

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • Zamanla olabileceğine inananlardanım.

0|1
    0|0
  • evet inanıyorum