Neden soğuk, kendini beğenmş, ukala tipli kızlar daha çok ilgi görüyo?

Anlamıyorum gerçektn dikkat ediyorum hep böyle tipler daha popüler her yerde bunun sebebi ne? iyi insanlar neden popüler olamıyo neden ilgi göremiyo

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçan kovalanır.
    Kediler bile oyun oynarken karşılık veren ve karşı hamle yapan canlıları severler. Çünkü koşuşturmaca ve heyecan hoşlarına gider. Aynı şey erkekler için de geçerlidir. Kolayca sahip oldukları zaman sıkılan erkeklerin sayısı genç yaşlarda fazladır.
    Ben size kötü özelliklere (soğuk, kendini beğenmiş ve ukala) sahip olmak yerine farklı bir fikir sunacağım. Kendinizi açık etmeyin. Düşüncelerinizi, içinizden geçenleri göstermeyin insanlara. Biraz ketum olmak iyidir. Bırakın merak etsinler. Sizi anlamak, tanımak için çaba göstersinler. Sadece erkek arkadaşlar için de değil. İş hayatında, sosyal hayatta kısacası her yerde biraz gizemli ve belirsiz olun ki insanlar sizi çözmek de zorlansınlar. Böylece popüleriteniz artar, daha çok ilgi görür ve çekici hale gelirsiniz.

1|0
    0|0
    • ne gibi düşüncelerimi söylemiyim ki

• Genel olarak hiç bir şeyi.
      Bilgi güçtür. Hakkınızda bilgi anlatmanıza gerek yok. Saatlerce konuşup kendiniz hakkında hiç bir şey anlatmayabilirsiniz. Sohbet edip neşeli davranabilirsiniz ama kendiniz hakkında bilgi vermemekten bahsediyorum.
      Sizi merak etsinler.

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla arkadaş olmadığın için belkide sen öyle düşünmüyorsundur. İnsanların dış görünüşü yanıltabiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cunku onlar uyandiklarinda masada bitmis votka viski siseleriyle uyaniyorlar bir erkekle.
    Hepsi icin degil ama cogu boyle

0|0
    0|0
  • Popüler gözüküyorlar sadece

0|0
    0|0
  • Bu tipler daha çok dikkat çekiyor

0|0
    0|0
  • ben hic sevmem

0|0
    0|0
  • seven dikilir derler ya onun cevabı yok

0|0
    0|0
  • Çünkü daha havalı oluyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• popüler olmaya ne gerek var? popüler olunca elinize ne gibi bir avantaj geçiyorda popülerlik peşindesiniz anlamıyorum. iyi bir insansan bırak allah farketsin seni. ne gerek var insanlara.

0|0
    0|0
  • erkekler kazik yemeyi sevdikleri icin

0|0
    0|0
  • Kötü insanlar sevilir her zaman

0|0
    0|0
  • Aynen ya :D

0|0
    0|0
  • Öyle tip insanlar ilgi uyandırıyo, ondan olabilir
    Yüz vermeyince almak istiyosun, almayınca saplantı yapıyosun

0|0
    0|0
  • Diğerleri daha kolay lokma gibi duruyor erkekler için

0|0
    0|0
  • Bu tip insanların popülerliğini bırak onlardan kork bnce her türlü sinsilik onlarda

0|0
    0|0
  • Çünkü deveye diken insana seven yaranır

0|0
    0|0
Yükleniyor...