Cok sevdigim kedım icin hangi seçenegi kullanmalıyım?

Bir hafta sonra tatile gidiyoruz. antalyaya. ve 11-12 saat sürecek bir yolculugum olacak. kedimi de yanımda götürmeyi planladım ama bazı kötü olabilicek durumlar var. sıcak ve yol dokunabilir. bu tamamen şans ve kedimin bünyesine baglı. veterinerim bana bırak dedi ama gecen sene de bıraktıgımda kötü seyler yasadm nedeni kapalı kaldıgından dolayı strese girdi. siz olsaydınız seçeneklerden hangisini kullanırdınız?

• Yine de Kedimi veterinere bırakırdım riske atarak
    A seç
  • Yanımda götürürdüm riske atarak
    B seç
  • İki hafta evde tek bırakırdım
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta tek bırakma tabikide çılgın :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• sultan papağanlarımı 80tl sağlam raporu 20tl koltuk altı parası verip taşıma kafesinde istanbula götürdüm. orda 80 tl verip büyük kafes aldım...

0|0
    0|0
  • eğer yolculuğun zorsa, veterinere bırak, en azından asgari şartları sağlanmış olur. Kediler gezici dostlarımızdan değil.

0|0
    0|0
  • buzdolabına koy gelince yersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 hafta tek bırakmayı seçeneklere eklemen bile saçmalık. Kedileri böyle yolculuklarda uyuşturan daha az etkilenmesini sağlayan ilaçlar var onlardan al. Bir de eğer otobüs veya uçak yolculuğuysa kesinlikle bagaja koymaya kalkma. Öyle bişeyse veterinerine bırak daha iyi

0|0
    0|1
    • Veterinerde gecen sene hasta oldu. o yzden cok riskli veterinere bırakmak. evde de bırakmam ztn benım fıkrım degil. araba yolculugu İstanbul antalya

• O zaman bahsettiğim ilaçtan al bir veteriner arkadaşım söylemişti bana da. Sakinleştirici gibi bişey ama insanlar için olanı alma bazı cahil eczacılar bunu verebiliyor veterinerden tam isim alıp o ilacı al

Yükleniyor...