SİZ HİÇ NASADA ÇALIŞMAK İSTEDİNİZ Mİ?

bugün çok dikkatimi çekti. bu sitede bazı insanlar var. genel kültürleri yüksek sordukları sorular mantıklı. ama bazıları var ki amaçları tamamen çok farklı. peki 1. grup insanlara sesleniyorum. nasada çalışmak ya da yurtdışında çok daha iyi bir meslek sahibi olmak istediniz mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• NASA için çok yönlü olmak gerekli en basit bir mühendis bile orda aynı zamanda fizikçidir mesela ve çok seçkin elemanlar alınır... Elbette isterim ama bunun için ABD de eğitim şart en azından yüksek lisans düzeyinde bunun yanı sıra mbg de amerika birleşik Devletleri'nde gelişmiş olduğu için oda yapılabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yurtdisinda herkes calisabiliyor canim ama biyle nasa gibi ne bilim iste google gibi vs. Sirketler farkli beyin ariyor.
    Yani insanlardan farkli olacaksin farkli yasayacak farkli dusuneceksin. Zati onlar direk seni buluyor ulasiyor davet ediyor.. Ve imkanlar sunuyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir şey beceremeyen bir şirkette mi hayır

0|0
    0|0
  • NOAA'da çalışmak isterdim ama oraya sadece Amerikan vatandaşlarını alıyorlar

0|0
    0|0
  • Ssk + yemek + yol vermedikleri için çalışasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • çok fazla...
    yarın gel deseler giderim

0|0
    0|0
  • Evet isterdim 51. Bölge' de aliensle irtibata geçmek güzel olurdu

0|0
    0|0
  • isterdim ama bu iş temelde bir hayalle başlar diye düşünüyrum ve aile desteğide çok önemli bende ikincisi zayıf kaldığından öyle hayallere pek girmedim

0|0
    0|0
  • istemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hala istiyorum ama oraya girebileceğimi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Nasa da çalışmak istiyorum

0|0
    0|0
  • 51. bölge vardı bilirsiniz yasaklı bölge orda çalışmak çok isterdim ben uzayla alakalı herşey araştırılıyor. Çokda gizemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...