Saçma rüyalar görüyormusunuz?

Ben rüyamda şu zamanların en ama en sıcak gününde, siyah beyaz çizgili, kapkalın bir kazak ve aynı renklerde kapkalın bir atkı takmışım boynuma, okuldaydık, hoca gelip beni övdü, Azragibi giyinin dedi, bunu çözebilecek olan var mı :D? Bu arada kazakla atkı hani şu babannelerin ördüğü hayvan gibi kalın olanlar varya ondan :D

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• KıZ rüyasında bile egoist karakteri canlandırıyor ya şaka mı bu bizim rüyalar niye inler cinler perilerle dolu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İbrahim Tatlıses'i gördüm 😐

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Arada görürüm

1|0
    0|0
  • Çocukluk akadaşımla bir mutfaktaydık aniden elektrikler gidip gelmeye başladı sonra tırstık kapıdan çıktık sol tarafta açık kapı vardı kendim bana koşuyodu zombi gibi bana sarıldı korkudan uyandım zaten sonra 2 gün önce gördüm bu rüyayı :D

1|0
    0|0
  • Bence örtü açılmış 😜😜

1|0
    0|0
  • Görülmez mi? Kaybettiğim ve benden yaşça biraz büyük bir arkadaşımı rüyamda görüyorum. Ve başsağlığı dilemek için, oğlunun numarası istiyorum. Saçmalık işte.

1|0
    0|0
  • Evet az önce gördüm

1|0
    0|0
  • Türban meselesi bilinç altına işlemiş.

1|0
    0|0
  • görüyorum ben rüyamda geçen orangutan gördüm neden gördüğümü hala düşünmekteyim anlam veremedim :D

1|0
    0|0
  • seninki kadar görmedm :D

1|0
    0|0
  • rüyamda uçuyorum ama sanki gerçek :D

1|0
    0|0
  • normal uyurken sıcak basmıstır o sıcaktan dolayıda bilinç altın bu rüyayı göstermiştir sana

1|0
    0|0
  • rüyalarımı hatırlamıyorum ki :/

0|0
    0|0
  • Altta ne vardı merak ettim 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...