İstanbul nasıl bir yer?

Orda yasayanlar cevaplasin lutfen

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hiç tavsiye etmem. İnsan kslabalığı trafik hava kirliliği gına geldi bı ysşta şahsen ben egeye yerleşmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Dunyanin merkezi bir sehir, benim icin #istanbulaşk tir, ayni sigara gibi, bir baslarsan yasamaya birakamazsin, sevmesen bile yasamaya devam edersin, bazen cok zevk verir bazen goz yasi...

1|0
    0|0

• Evden bakkala çıkamayan kızlarla dolu

1|0
    1|1
  • 10 dk da geldiğim iş yerime şu an trafikten dolayı yarım saattir yolun yarısına gelebildiğim bir yer

1|0
    0|0
  • doğma büyüme istanbulluyum , bura muhteşem bir şehirdi. nerdeyse bırak mahalleyi , semt birbirini tanırdı . yeşillik çoktu . insanlar içten ve sıcaktı

şimdi

lanettttt bir şehir oldu , konfeksiyon da zenci nin ne işi var abi :D

her ırk dan insan mevcut , çok fazla kalabalık , toplu taşımaya bineceksen ölüm , tarihi eser yerler olmasa İstanbul ; insan üretme makinesi , her taraf beton bina , hep gürültü

0|0
    0|0
  • güzel bir yer

0|0
    0|0
  • Zor tehlikeli ama eylenmesini bilene güzel akıcı

1|0
    0|0
  • çok insan ama insan aşık

0|0
    0|0
  • internette resimleri var.

0|0
    0|0
  • Ben gittim gezdim ve gördüm mükemmel bir yer

0|0
    0|0
  • Beton yığını berbat bir yer Suriye den farkı yok kara kafa görmekten bıktım zaten merak etmemen daha iyi

0|0
    0|0
  • Harika bir şehir gecesi farklı gündüzü farklı bir şehir İstanbul manzaraları tarihi yerleri ile gezilebilecek muhteşem yerlerden biridir İstanbul fazla söze gerek yok istanbulu dışardan izlemiceksin istanbul'a sevgili olacaksın ;)

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir şehir neyini anlatayım ki? Ne merak ediyorsun mesela?

0|0
    0|0
  • İstanbul suyunu içince terkedemeyeceğin bir yer

1|0
    0|0
  • İstanbul için şarkılar yazılmış nasıl orası diye cevaplanmaz gelip görmen lazım 😊

0|0
    0|0
  • trafik çilesi.

0|0
    0|0
  • 8 de ki mesaiye geç kallmamak için 5:45 de uyanıp 6 da yollara düştüğün biryer..

0|0
    0|0
    • Oylemi orda calistigin için mi yasiyorsun

• doğma büyüme buralıyım. bütün planlarını trafiğe göre yapmalısın. şu sıralar bodruma yerleşesim var ama burayıda bırakıp gidemiyorum.. anlayacağın istanbula gelen gidemiyor.. =)

• Ola bilir tabi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasamalik kötü gezmek için iyi

1|1
    0|0
  • Karmaşık bir yer

1|0
    0|0
  • ne ararsan var çorba gibi bir yer bütünüyle güzel ama parçalarını ayrı ayrı olarak yemeye kalkınca sıkıntı

0|0
    0|0
  • Bir iki. kere gittim aşırı kalabalık ve turist cok fazla

1|0
    0|0
Yükleniyor...