Müslüman olarak ateislere deistlere gercekten hak vermeye basladım müslümanlar beni dinden sogutmaya basladı?

Gercekten bilgili davranıp insam gibi davramiyorlar hadisi inkar ettin kafir dinden donen öldürülür kuranı acıp okumamis hocarinin bilgileriyle geliyor sıkıldım napmalıyım?

1|0
14|27

En İyi Kız Görüşü

• Sende mi ya😕😕 ben geçen yorumlardan hatırladım seni böyle düşünmene üzüldüm doğrusu 😕

0|1
    0|1
    • dinden dönmedim merak etme
      :)

• Aynen öyle o zaman dinden sogumak yerine insanlari dinimize isindirmak için daha çok okumaliyiz selametle 😊

• selametle :))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Din Allah ile kulu arasında ve din hassas konu olduğundan bilgiler doğrulanmalı araştırmalı insanlar olarak sağlam kaynak göstermedikleri sürece dikkate alma bence.

0|2
    0|0
    • Herseyi affedecegim beni kafir ilan edenlerı mahşer günü affetmicem dini bilmeden yorum yapiorlar aynı dine inanmiyorum onlarla zaten geleneksel dinci onlar

• Dogru yoldasin 👍🏻

1|2
    2|3
  • sıkıldıysan bir dolaş gel takılma yahu

0|3
    0|3
  • O zaman zeminin saglam degilmis. Pire icin yorgan yakmaya devam edersen yorganin icinde bulundugu evde gider elinden. Inancin saglam olsaydi zaten degismezdin kimse degistiremezdi seni.

0|0
    0|1
  • müslümanların bazı bakış açısı yanlış ve uslubu bozuk olabilir ama asla dinden soğumamalısın etrafına baksana herşey Allah ın ne büyük nimeti

0|0
    0|2
    • İnsanları dinden sogutuyorlar cok sıkıldım be bilemezsin

• dini kitaplar okumalısın, din hakkında gerçekden bilgisi olanlarla konuşmalısın yoksa uzaklaştıkça uzaklaşırsın

• Kuranı okuyorum okumadı halde bilmislik taslıyor yorum icin tesekkur ederim

• Iyide dunyanin yarisi ozenti ateist veya deist
    Yani sorsan deist ne diye yuzune bakar bon bon

Ama su dogru musluman musluman olmayanin her sekilde kafasini kesip egirip yeriyor.
    Hani islam hisgoru diniydi

0|0
    0|1
  • Gerçek bir müslüman bir başkasının hatası yüzünden kendi dininden soğumaz, bir ateistin, bilinçsiz ateistler yüzünden müslüman olamayacağı gibi.. Sizinki tamamen cahillik.

0|0
    0|2
  • Uyuu

0|1
    0|3
  • Çare edip yüksel haha

0|0
    0|0
    • Edip yuklsek iki ayeti inkR ediyor ateistler cennete gider diyor

• Sünnet olmak ibrahimin sünnetidir kuran diyorki ibrahimde sizin için güzel örnekler var başka bir ayette tevratı tastik edin diyor ibrahim sünnet olması örnektir edip yüksel bütün hadisleri inkar etmıyor işin gelınce nasıl kullanıyor bilemezsin edip yüksel ölürse cehennemı boylıcak 2 ayetin kurana ekleme olduguun söylüyor allah kuranı matematik sistemle korumuş 1400 sene boyucna insanlar 2 ayete inanmış kuranı allah acıklıyorum diyor allahın sözünü kimse degiştiremez diyor adam hala aynı kafada

• humur kelimesinin başa örtülen örtü olduun bilmiyen edip yüklele ne söylesen azdır
      eşarp başa örtülür baş geçmez humurda aynı sekıldır humur sıradan örtü degildir edip yüksel ateistler cennete giricek diyor onu dınlıyen kafalarda kafa kalmamış

• Başkalarına niye bakıyorsun sen düzgün müslüman olup diğerlerine örnek olabilirsin

0|0
    0|1
  • İslam mükemmeldir.
    Müslümanlar değil. Kur'an'da yazana göre yaşanmıyor din hiçbir ülkede.

0|0
    0|0
  • İçinde istek yoksa bu durumdan utanıyorsan zaten müslüman değilsin arkadaşım

0|0
    0|2
  • Herkesi bosver sen doğru bildiğini yap yüreğinin sesini dinle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sadece Osmanlı himayesi altında kalan devletlerde kandil kutlanıyor, Mısır, Libya gibi Arap ülkeleri kandil kutlamaz.
    Sünniler Hz Ömer ve Osman'ı çok seviyorlar, Şiiler her namazda Ömer'e ve Osman'a lanet okuyorlar.
    Onu geçtim, Suudiler sünnet diye 9 yaşındaki kızla evleniyor.

Müslümanlar yüzünden dinden soğumakta haklısın.

1|1
    0|1
  • İslami yobazlardan dinlemeyeceksin. Onlar IŞİD kafası.

0|1
    0|0
  • Bireysel hataları ve yanlışları Allah'ın dininde aramaya ne zaman başladınız ki dinden soğumaya başladın?

Ayrıca;

Dini kimin için yaşıyorsun. Eğer halk için yaşıyorsan haklı bulabilirim ama o zaman da şirk koşmuş olursun Allah için yaşıyorsan eğer de İnsanların yaptıkları hatalar yüzünden kendini cezalandırma vesselam

0|1
    0|0
  • Yavaş kanki başlatma ateistler şimdi
    Onlar da beyin olsa niye yaşadıklarını bilirler bildiğin eşşek gibi yaşıyorlar

0|1
    0|0
  • Hakyol Ateizm de. Kafan karışmasın yiğen. Sen gel bu yana Bilim Mantık Felsefe İnsanlık ve Uygarlığın yüksek ahalaki kanun ve kuralları sana yol göstersin. Ha İlla biri yarattı diyorsan ona biz karışmayız Deist ol sıfır sıkıntı

0|2
    0|1
  • Ateistlere hak vermek mi? Onlar Allah yoktur diyor. Sende onlara hak vererek öyle demiş oluyorsun. O vakit müslüman değilsin. Başlık hatalı olur. Ayrıca Müslüman=İslamı benimsemiş, İslam dininden olandır. Dinine bağlı, İslamı kurallarına uygun davranandır. Kişi böyle değil ise kimliktede yazsa , dildede söylese şüphelidir.

0|0
    0|0
    • Allahı inkar konusunda hak vermem müslüman ların kurani okumadini cahil olduklari konusunda hak veririm allah konusunda destek vermek sirktir

• Terzinin biri, âlime : “Ben zalimlerin elbisesini dikiyorum. Acaba ben Kasas Suresi’nin 17. ayeti gereği zalimlere yardım edenlerden olur muyum?” diye sorar.
      Alim şöyle cevab verir: “Hayır sen zalimlere yardım eden değilsin. Bilakis sana iğne satanlar zalimlere yardım edenlerdir. Sen ise bizzat zalim olmuşsun” diye cevab verir.
      (Alusi, Ruhul Meanî (20/49)

Var gerisini sen düşün.

• bosver islami birak gitsin insan elle yapilmis boktan kuralli kitab her musluman ulkesi nasil bak berbat allah yardim ediyormu en ufak bir sekilde hayir.

0|2
    1|1
    • Kurana yonelmeyen insanlar helak olur okumassa müslüman lar tabiki yardım etmez

• Onlara kalsa selam vermeyeni de öldürecekler.

0|1
    0|0
  • flushaa bence sen ateistsin.
    Kendi çapında ksde müslüman rolüyle algı yaymaya çalışıyorsun.
    Bu yaptıkların ancak yine kendin gibilerini etrafta toplar. müslümanlardan ancak ateist nefreti biriktirirsin. Buda sizin ileriki zamanda zararınıza olur.

0|0
    0|0
  • onları baz alırsak hepimizin dinden çıkması lazım

0|0
    0|0
  • Ateist olma bahaneleri vol.623234

Ulan sanki Allah, müslümanlara bakarak İslam dinini benimseyin, öğrenin demiş. Kuran var aç oku. Orada bahsedilen emirler, bir müslümanın nasıl olması gerektiği ve birçok şeyler mantığına yatmıyorsa, o zaman istersen ateist ol, istersen krem peynire tap, banane.

0|0
    0|0
  • Dostum her dine saygım var kim neye inanirsa inanabilir dediklerin dogru ama her dinden cacik insanlar cikmiyor mu mesela dindar musluman biri ateistin elini sıkmam diyor böyle müslüman olunmaz bunlar dini çok yanlış yaşıyorlar dostum belli kurallar vardir durustluk, ahlak vb gibi seyleri dogru yapan bir hristiyan canimdir

0|0
    0|0
    • Onlari biliyorum sagol

• Aynen dostum sadece dusun namaz kilmayani doven biri sence Allah tarafindan sevilir mi Allah bile bize kendi kararimizi ozgurlumuzu veriyor bu inlarin boyle demeye ne hakki var sadece dogru iyi insan olsan yeterli

• Zinan gibi gunahlarin cezası var
      Basini kapatmiyan oral c tutmiyan oldurulmez sadece gunaha girer yazik bu kafalar yuzunden insanlar ateist oluyor

• Olm sen daha düne kadar Atatürk'e dinsiz yaftası atmamış mıydın? Yok müslümanlığa zarar verdi yok böyle müslümanım ben falan..

0|1
    0|0
  • Kardeş , yeni son model luks bir araba alıyosun. Sonra araba kullanmayı bilmeyen bir arkadaşına arabayı veriyorsun ve kendinde yanında oturuyosun. Bu arabayı kullanamadığı için kaza yapıyor. Şimdi günah arabada mı yoksa senin araba kullanmayı bilmeyen arkadaşındamı?

Günah islamda mı yoksa müslümandamı? Sen islamı "arabayı kullanmasını bilen" birisinden öğren.

0|0
    0|1
  • başkalarının müslümanlığına göre dinden soğuyacak değilim uzaklaşmak isteyen lerin genel bahanesi budur hep

0|0
    0|1
  • Sorgulamaya devam et

0|0
    0|1
  • Pireye kizdim bende gecen kis yorgani yaktim sogukta baskada yorgan yoktu ama olsun pirede gitti super dimi

1|0
    0|1
  • Bnde Allah'tan soğudum

0|0
    0|0
  • Seçim senin.

0|0
    0|0
  • halay cek

0|0
    0|0
  • Sal sen kendini biliyorsan sikinti yok. alayi soDe musluman takma o kdr.

0|0
    0|0
  • Uyi cik o zmn dinden

0|0
    0|0
  • allaha ver yolu gitsin kafan rahatlar

0|0
    0|0
  • fddsg hayat ne kadanda komik

0|0
    0|0
  • Onları umursama Kuran'ı ve Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s. a. v) örnek al yeter

0|0
    0|0
  • Sen boşver onları Allaha inan gerisi boş..

0|1
    0|0
Yükleniyor...