Kapat

Doğum günü kutlanmayan insan?

O benim arkadaşlar. Yaş büyüdükçe insan daha çok bekliyor sanki? Ve en önemlisi ne arkadaş çevrem kutluyor ne ailem. Kupkuru bir sözcüğü bile söylemiyorlar. Bari siz kutlayın doğum günümü de birazcık değerli hissedeyim.

0|1
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Değerlisin daha meslek sahibi olacaksın evleneceksin çocukların olacak onlar da kutlayacak. İyi ki doğdun.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. İnşallah kendi ailem olurda huzur içinde kutlarız doğum günlerimizi 😊

En İyi Kız Görüşü

• yaaa musmutlu nice nice ponçik yaşlara canım iyi ki doğmuşsun mutlu yıllar, hem o onların öküzlüğu 😊💕💕

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım benim 😊 İnşallah daha düşünceli insanlarla karşılaşırım da birazcık da olsa mutlu olurum 😅

• insallahh, dinimiz amin 😊😊

Erkekler Ne Diyor 20

• 30 senedir kimse kutlamadı ailem kardeşim arkadaşım nadir bir mesaj bazen ya da facede herksin haberi olur öyle herkes kutlar ne bir hediye ne bir pasta olmadı
    dgko

1|0
    0|0
  • Ben de büyüdükçe kutlanmasına karşı çıkıyorum

1|0
    0|0
  • En son iki sene önce kutlandı. Belkide o sene öldüm ben kendimde. Bir daha kimseye söylemedim doğduğum günü. Kutlayan da olmadı.

1|0
    0|0
    • Biliyor musun aynı durumu bende yaşıyorum. Hep kendi kendime pasta yapar öyle kutlamaya çalışırdım. Ama 2 senedir hep Annem mahvediyor doğum günümü 2 senedir ağlamakla geçiyor doğum günüm.

• Öyle valla kendimi 19 gibi değil 40 gibi hissediyorum. Hiç onarilmayacak yaralar açıyorlar ve kapatmak yerine daha da desiyorlar

• Olsun boşver. Üzülmene değmez.

• İnsan büyüdükce anlıyor hayatın gercek yüzünü zaten değerlisin zaten bir kac söz söylenmedi diye kendını kötü hissetme degmez iyiki doğmuşsun bence

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Sen ailenin özel günlerini kutlarsin onlar seninkini kutlamaz. Arkadaşlarınınkini kutlarsin onlar kutlamaz. Belki de bu yüzden bu beklenti. Yahu beklediğimden de değil de bir kere insan yerine koyup özel hissetirseler nolur sanki

• Amin inşallah hepimizi 😊

• Nice mutlu senelere.. Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur..

1|0
    0|0
  • Lan daha yaşın kac :De

1|0
    0|0
  • Nice güzel yaşlar sizinle olsun.. Sağlıklı güzel yıllara sevdiklerinle birlikte kardeşim..

1|0
    0|0
  • Öncelikle Doğum günün kutlu olsun :) benimde öyle aslında kimse hatırlamazda kutlamazda fazla önemsemiyorumda sende çok takma bence derim

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim 😊 2 yıldır tabiri caizse içine sı*ıldığı için insan ister istemez üzülüyor

• Aboooo doğum günün kutlu olsun, mutlu ve huzurlu nice senelere, yüzünden gülümsemeyi eksik etme :))

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, iyi ki çıktın.

1|0
    0|0
  • Nice yıllara, hep mutlu ol 😊

1|0
    0|0
  • Tatlım ya, keşke haberim olsaydı. Kesin kutlardım. Bir de pasta alırdım en azından 🙁😕😕

1|0
    0|0
  • dgko

1|0
    0|0
  • bende 40 yasında falan sandıydım bian

1|0
    0|0
  • Dgko 👍

1|0
    0|0
  • Benmki hic kutlanmaz

1|0
    0|0
  • çok acınaklı ağlıcam...

1|0
    0|0
  • kutlamam değerli değilsin

0|0
    0|0
  • doğum gününüz kutlu olsun...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜZEL KIZ <3 Umarım diğer yaşlarını dilediğin gibi yaşarsın. İYİKİ DOĞDUN <3 :))

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim güzel insan. Allah gönlünde ne varsa olduruversin inşallah 😍

• Yok kimse ama inşallah olur bir gün amin :D :D

• Doğum günün kutlu olsun, tüm sevdiklerinle nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara :) Biliyorum zor ama inşallah hayatın boyunca akıttığın göz yaşının sebebi hep mutluluk olur :)

1|0
    0|0
  • Bankalar kutlama mesajı atmıyor mu artık :))

1|0
    0|0
  • Mutlu yıllar

1|0
    0|0
  • Nicee mutlu yıllara :))

1|0
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsuunnnn 🎉🎉🎂🎁🎈🎈🎈🎈 nice mutlu guzel yaslara
    Dogum gunun ne zaman ki

1|0
    0|0
  • İyiki doğdun canım😊 iyiki varsin senden 1 tane var ve kendini sevip özel olduğuna inanmalisin

1|0
    0|0
  • 30 temuuzda benimdi benim ailemde kutlamadı

1|0
    0|0
    • Çok iğrenç bir durum ya. Valla kimse için bir şey yapmiycamm bundan sonra herkes ne hali varsa görsün. Adam yerine koyulmamak ne kadar iğrenç dimi ?

• Annem babam yaşıyo olaydı umarım kutlardı ailen sonuçta takma olmayanlarda var 👨‍❤️‍💋‍👨

• Dogum gunun kutlu olsunn

1|0
    0|0
Yükleniyor...