Site neden birçok kişi aptal işler peşinde?

Neden bazı kişiler sadece belaltı düşünüyor? Bu siteye girince mi hormonlarınız artıyor anlamıyorum, özellikle kızlardan bahsediyorum daha çok soru soruyorlar. Biraz kültürel -siyasi sorular sorup, takip edip bilgi edinmeye çalışsanıza.

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Dün buna benzer bir paylaşım bende yaptım Lâkin pek rağbet görmedi kon belalı olmadığı için ve erkek olduğum için buradan takip edilen görüşleri artık

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siteye girince beyin terk , abuk subuk fantazilerle yine saçma sapan şeyleri merak eden kızlarımız var evet. Gerçekte soramıyorlar, burada öğrenmeye çalışıyorlar ama işi abartanlar da var. Harun abi olma ihtimalleri yüksek.
    Bu arada senin kültürün hepimize yeter ://

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle valla, güzel yazmışsın

1|0
    0|0
  • ya sosyal medya zaten bel altı uzerıne kurulmus bırsey bu kızlar neyın pesınde hıc bel altı yapmadım ama bu konularıda kaldıramıyorsun gırmeyeceksın boyle sıtelere

0|0
    1|0
  • Takibi bırakıyorum yine de kurtulamıyorum şu sorulardan. Cem Yılmaz'ın o penis büyütücü reklamları anlattığı gibi. :) kapatıyosun kapatıyosun çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • Bayan gizliden örnek alın bırakın şu boş işleri :)

0|0
    0|0
  • Erkeklere sapik dersiniz ama gercekten hep kizlar gizliden sapikca seyler yapiyorlar. Bastirilmis cinsel hormonlar iste.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi seviyesini belli ediyor burada ama sırf cınsellıkle ilgili soru soran birisine de cahil demek yanlış olur

0|0
    0|0
  • İsyan etmek bosuna

0|0
    0|0
  • sende takip etme o sayfaları o zaman

0|0
    1|0
    • Etmiyorum zaten, yine de başka kategorilerden soranlar karşıma çıkıyor

• valla kültürel siyasal sayfaları takip edip bel altı sorular gören... biraz garip

• Sen de haklısın

0|0
    0|0
  • Beyin hormonlara calisiyor aryik

0|0
    0|0
  • xper kasıyorlar

0|0
    0|0
  • Sorana da cevap vermezler ha

0|0
    0|0
  • aynen canım ama yapacak bişe yok ne dicen ki

0|0
    0|0
  • Bence o konuları seçmezsen site gayet normal olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ahlak ile edep..

0|0
    0|0
  • Ben dini.

0|0
    0|0
  • Onlarla ortak yonunuz gızlı olmanız?

0|0
    0|0
  • Nasılım da açık foto paylaşım yapmayın o zaman

0|0
    0|0
  • hayati senks ten ibaret saniyorlar

1|0
    0|0
  • helal olsun sana gizli kız , işte budur... son cümleniz müthiş...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence kızlar rahat bir şekilde herkesle her şeyi konuşamadıkları için ee burda da gizlenme şansları olduğuna göre kafalarındaki soru işaretlerini ya da sıkıntılarını buraya yazmaları çok normal. Sonuçta gizliler ve rahat rahat fikir alışverişi yapılabiliyor. Şahsen ben rahatsız olduğum soruları benceleri pas geçiyorum. Bunu herkes yapabilir.

0|1
    0|0
    • Tabii öyle zevki şeyler saçma sapan konular dışında bu fikrim.

• çunku gizli bir şekilde görüş bildirebilecegin tek site bu, herkes bastırdıgı duyguları ya da düşünceleri burada ortaya çıkarıyor

1|1
    0|0
  • Helal, arkandayız reis.

1|0
    0|0
  • Arada amuda kalkmak gerek ki beyin yerine otursun..

0|0
    0|0
  • Sen sor cevaplayalım madem

1|0
    0|0
  • Bos takiliyorlar öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...