Vazgeçebildiğimiz kadar mı özgürüz? Yoksa özgür olduğumuz kadar mı vazgeçebiliyoruz?

İnsanoğlu bir şeylerden vazgeçerken neden bu kadar direnir.. Neden hayatın ona sunacaklarına mani olmaya çalışır. Ya da ulaşılmaz olarak gördüğümüz şeyler bize niye daha cazip gelir. Sevenler bir türlü sevilmez. Sevilenler bir türlü sevmez. Gidilmeyen işsiz yerler kıymetli olur. Az rağbet gören şeylere ilgi duymak zamanla popüler olur ve anlamını yitirir. Bu döngü neden böyle. Yaşamak için para harcarız. Para kazanmak içinse yaşamımızı harcarız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Özgür felan değiliz lanet sistemin amelesi olmuşuz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgi işleri her zaman uzak olmuştur hayatimda yeri yok , neyi istediğin gibi yapiyorsan o kadar özgürsün demektir. insanoglunu bilmem ama vazgecmekte cok zorlanmam.. Ulasilmazida sevmem ulasamiyorsam birseye hic bakmam ugrasmam cabalamam zamanimi harcamam :) kafa rahat en güzeli bu sekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dusunebildiğimiz kadar.

0|0
    0|0
  • Alakası yok bunlarla

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Vazgeçebildiğimiz kadar özgürüz ^^

0|0
    0|0
    • Beklentilerimiz kadar tutsak ve vazgecebildiklerimiz kadar ozguruz... :) sevdim seni ve gorusunuz ;)

• Özgürlük sınırlanamayacak bir olgu bana göre

0|0
    0|0
    • Sınırsız ozgurluk insanlari birbirine dusman eder. Ozgurlugun sınırı baskalarina dokunmayacak kadardir. Insanin ölcusu gene insandir yani.

• Sınırsız özgürlük demedim ama bunlarla yani bu anlattıklarına sınırlanamaz

• Ne kadar umursamazsan ne kadar takmazsan kafaya o kadar özgürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...