Ne kadar kotu bir durum bu biliyomusunuz?

İntihar etmeyi istemek ama yapamamak
😭

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Biliiyorum insan düşünüyorda yapması gt ister
    yapmada bosver sonra pişman olursan geri dönüşü yok bu işin
    Hem birgün iyiki intihar etmemişim kendimi öldürmemişim demeyeceğinden emin misin
    nah eminsin öldürme sakın kendini kız yoksa gelir saçını basını yolarım bu sefer harbiden ben seni öldürürüm hey allahım ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet biliyorum zor zamanlar geçirdim bende canım ama herşey istemesende geciyo çok çaresiz oluyo insan saatlerce agliyo isyan ediyo bagiriyo ama edemiyo aci cekiyo çok koyu durum canım biliyorum ama intihar etmek çok saçma bisey sakin yapma bunu ben bunu ankadim çok pişman olursun aşka düşünme bile bunu çünkü sen sensin sevselerde sevmeselerde sende kendi deki hataları görmeye çalış yuzles kendinle ama intihar etme

1|0
    0|0
    • Ne hissettiğini bilmiyorum sadece birşeyler eksik bunu biliyorum mutlu değilim

• Cok sagol canim Önceden de kotu oluyordum ama düşünmüyordum bunu yenilerde olmaya başladı geçicidir umarim 😖

• Sen çok sinirlenmissin ve sabrın dayanacak gücün kalmamış bu yuzden de kaçış olarak ya da kolay kurtulma yolu olarak intihara yoneliyorsun bunu bir daha sakin yapma dusunme çünkü her problem yasadiginda kötü oldugunda intihar denicem ya da intihar edeyim mi diye dusunursen hem psikolojik olarak çökerken yipranirsin ve gucsuzlesirsin her hangi küçük bir olayda da artık dayanamaz ve intihar yoluna yonelirsin bu yuzden olayları ya hiç takma kafana rahat ol ya da yuzles gerçekleri bil ve kabullen

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayata karşı mücadeleni çok çabuk kaybetmiş görünüyorsun. Yazık :) intihar edince herşey biticek en azından mutlu olacam düşüncesi çok harika görünsede.. aslında gideceğin yerde Değer görmesende bu hayatın değerini anlayacaksın. İntihar hyattan bir kaçış yolu değildir aksine hayata bağlanma şeklidir bu dediğimi eminim anlamayacaksındır intihar ettikten sonra aklına gelirse belkide anlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Üzücü

1|0
    0|0
  • İntihar etmeyi istemek çok daha kötü. Çözülemeyecek sorun yok. Mantığını kaybetme, duygularına yenilme eğer sorun böyleyse

1|0
    0|0
  • bilirim bilmem mi tabancayı çok dayadım kafama ama tetigi çekmek kolay degil birşeyler durduruyo seni

1|0
    0|0
  • Bayan kaybeden

0|0
    0|0
  • illa öbür tarafta zikilecem diyorsun yani
    zaten bu tarafta zikilmişsin yetmedi mi mk

0|0
    1|0
  • Yemiyo dimi.

1|0
    0|0
  • kim. zikip birakti bunu

0|0
    1|0
  • yapmak daha kötü bir durum olsa gerek

0|0
    0|0
    • Yok yapsan herşey bitecek

• biteceğinden o kadar emin olsan yapardın heralde. bence bitmiycek

• ne yaşadın da ediyorsun manyak mısın :D

1|0
    0|0
  • Bu da geçer gzili takma kafana

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Rakı iç rakı

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya

0|0
    0|0
  • Yardım edeyim :D

0|0
    0|0
  • Sanırım bir psikolojik destek isteme vakası

0|0
    0|0
  • Yapma sende hayat güzel

0|0
    0|0
  • neden boyle bırseyı ıstıyorsun pekı

0|0
    0|0
    • Mutlu değilim değer görmüyorum

• Onlar da var doğru :(

• o yuzden takılma canım ınce ayrıntılara yok ıntar edecegım mutlu degıl falan fılan bunlar bos hıkayeler sadece zamana bırak yeterlı olacakdır senın ıcın bır bakmıssın dunyanın en mutlu ınsanı sensın ama ıntaar nedır yaa dusunmesı bıle canice yanı yakısmaz kımseye boyle bır ölüm ecelini bekle canım

• bu hakta rahatça kullandirtilmali.

0|0
    0|0
  • Gt yemiyor desene sen şuna. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...