Lise yıllarında sigara anılarınızı anlatın?

kaçak kaçak içtiğimiz dönemler yakalanma korkusu çok anımız oldu böyle sizin anınız nedir?😂😂

Güncellemeler:
teşekkürler herkese şimdiden😊😊

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün edebiyat dersindeyiz Adam dil anlatım laa birlikte blok 3 ders yapıyor bir hafta geçti yok 2 hafta geçti yok o gün dayanamıyoruz artık beş kişi anlaştık beş dakikA ara ile tuvSlete gideceğiz birinci git hepsi giiti derken kimse gelmedi en Sonunda ben gittim sigara nın yarısınA yetiştim sonrA oldu mu 40 dk arkadaşlara Hadi yok yazılcaz acele edin diyip duruyurum benle İlter diye arkadaşım iddiaa ya girdik hoca bizi yok yazar o yazamaz dedi hadi öyleyse dedim girelim snıfın kapısına geldik kardeşim belinden sınıf defterini çıkarmıştı buda böyle küçük bir anım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bir arkadaş tuvalette yakalanacakken resmen filitreyi yuttu. Altı sene geçti üzerinden hala dalga geçerim onunla 😅

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Biz iki arkadaş erkekler tuvaletinde sigara içerken yakalanmıştık. Tuvaletin içindeydik ama yani lavaboların olduğu yerde değil. Kabinlerin birisindeydik. Hoca çat kapı daldı içeri. Arkadaş da sigarayı avcunun içine sakladı ama hoca uyandı mevzuyu.

Burda ne yapıyorsunuz dedi. Len arkadaş sigara içiyoruz diyemiyoruz haliyle, içmiyoduk desek ne dicez :D Sonra baktı bizden cevap yok seranat yapmaya başladı.. Konuştu konuştu konuştu.. Hala tuvaletin içindeyiz ama :D Rahatladık tabi bir yandan sadece nasihat verip bırakacak bizi.

Derken birden yükseldi herif :D bir saattir konuşuyorum bari elindeki sigarayı at diye :D :D böyle bir hikaye.. Nasıl unutulur..

1|0
    0|0
    • yaaa 😂😂😂😂 ama güzeldi de

• Sizler o zaman kutu kutu pense oynarken ben sigaranın yanında kutu kutu efes pilsen içiyordum.

1|0
    0|0
  • Şehir Diyarbakır
    Kimin bir yeri yiyorsa icemezsiniz derdi hoca mudur farketmez

1|0
    0|0
  • Okulda yaşamıştım bu durumu. Hocanın yakalaması ile atma atma demesi üzerine içe içe müdür odasına gitmiştim yani baya da gündem olmuştu :)

1|0
    0|0
  • Sigarayı çektikten sonra okul mudyru geldi dumani nasik dışarı atacağını dusunuyordum ki bir şeyler dedi uyuz uyuz mudure baktım konusamadim tabi o esnada arkadaşım imdadima yetişti

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir anım olmadı.

1|0
    0|0
  • Okul tuvaletinde ağızdan ağıza dumanı üflerdik ya ne malmışım sdddjfjdk

1|0
    0|0
  • 2 kişi kapıyı gözetler 6 kişi icerde içer tuvaletten baca borusundan beter duman çıkar üniversitede denedikte tadı hiç yok

1|0
    0|0
  • Din kültürü hocam benden nefret ederdi. Bir tenefüste de beni takip etmiş uyanık, tuvalette normal işimi hallederken tekmeyle tuvalete dalmıştı. Tabi iğrenç bir manzara ve diyaloglar sonra.

1|0
    0|0
  • 18 im ve bu yaşıma kadar hiç kullanmadım gerekde duymadım okulda içmek için

1|0
    0|0
  • Ketçapli sigara icerdik

1|0
    0|0
  • Hiç içmedim:)

1|0
    0|0
  • İçmedim teklif edenin elinden sigarasını alıp dövdüm açıkçası

1|0
    0|0
  • he yaw hiç sorma o baskın yapılacak haberi sınf aranacak çöpe atmıstım beni özellkle tahtaya cıkarmıstı hoca bulamıstı çöpü arayalım demişlerdi arayın diye blöf yapıp kurtulmustum mk :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok ben icmedim hiç

1|0
    0|0
  • Hiiiihhh annem geldi :D

1|0
    0|0
  • Bir kere 4 kişi tuvalete girip içiyorduk hoca geldi çıkın hemen felan çıktık ne yapıyordunuz dedi hiç dedik ya sigara içiyordunuz ya da 4 kız sapıklık peşindesiniz demişti hoca bizde evet hocam sapigiz demistik sonra disiplin felan :/

1|0
    0|0
  • yok öyle bir ani

1|0
    0|0
  • Mesele hocalar değildi de sevgilim icmiyceksin demisti az kalsn yakalanıyodum masanın altında sondurup sandalyenın altına atmıstım

1|0
    0|0
Yükleniyor...