Evlenmek için acık mı kapalı bayanmı tercih ediyosunuz?

evlenmek için acık mı kapalı bayanmı tercih ediyosunuz?

1|3
17|63

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle bir kidtas yok baci.. beim hayayimdaki en son insan kapaliydi.. degme yosmakara tas cikartirmis megerse.. baxilari o tesetturu bu isleri ortmek icin yapiyor.. vay allah ile aldatanin haline.. badini ort baska yerini ac ole olmuyo bee...

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben Şahsen Evleneceğim Kişiyi Tesettürlü İsterim. Çünki Erkeğin Göz Kapaklarıdır Tesettürü.. Küçük Örnekler Vermek İstiyorum; Açılmış Bir Kola Nasıldır? Asitsiz Tatsız İçmek İçin İstek Bırakmayan Bir Durum Alır Değilmi? Ama Kapalı Kola Öylemi? Hala Asidi Yerinde Hala Şişede Hiç İçilmemiş Bir Şekilde Duruyor. ya da Tavada Pişmiş Kapağı Açık Bir Yemek Düşünün. Kapağı Açık Olduğu Sürece Kokar, Küflenir, Yenmicek Hale Getir Ama Kapalı Olduğu Zaman Hiç Öyle Bir Durumla Karşılaşmazsınız. Bir Tık Daha Tazedir. Umarım Örnekler Yerinde Olmuştur..

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 62

• 0|2
    0|0
  • Açık. Kapalı daha güzeldir elbette. Ama ben gençliğimizin baharında açık olsun isterim. Daha genceciğiz, gezelim tozalım. Yaşlanınca kapanmak isterse, 40'tan sonra falan, karışmam yani. :D

0|0
    0|0
  • akli basinda anlasabilecegim. birisini tercih ediyorum

1|1
    0|0
  • Allah korkusu olan bayan tercih ederim

2|1
    0|0
  • Zeki hatun candır

0|0
    0|0
  • Açık

0|0
    0|0
  • Tesettürlü eş isterim ama kesin kıstasım değildir. Hayırlısı olmadıktan sonra padişahın kızı da gelse faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Önceliğim kapalı olması. Açık olması ne kadar ilgimi çeksede ciddi düşünmek için uygun olmuyor. Evlenmek isteyince ipini sağlam kazığa bağlamak istiyorsun ;)

1|0
    6|0
    • Bu bir hakaret bence. Kapalı olup neler yapan insanlar var çok şekilcisin bence

• Şerefsiz hiçbir cinsle işim olmaz benim.

• fikir ve düşüncelerimi göz önüne alırsak kapalı bir bayanın bana uyması zor. kapalı? yani dindar olmuş olması gerek? çünkü niye kapanılsın? ben dindar değilim işte. sıkıntı burada.

0|0
    0|0
  • Imanlı kadın

0|0
    0|0
  • Genelde açık tercih ederim

0|0
    0|0
  • dürüst olmalı sanırım öncelikle. açık ya da kapalı olması önemli olmaz teşhir merakı olmasın yeter.

1|0
    0|0
  • tercih etmiyorum

0|0
    0|0
  • İnsan olsun ve anlayışlı olsunda )) önemli değil. İnsanın inancı ya da kalbi başındakinden belli olmaz.

0|0
    0|0
  • kapalı olsun benim olsun , hele bide çarşaflıysa daha ne olsun Amin :>)

0|0
    0|0
  • Açık kapalı farketmez... Vicdanlı ahlaklı, dinine vatanına milletine kocasına çocuğuna örfüne adetine bağlı olsun... Bu konuların kapanmakla alakası yok...

0|0
    0|0
  • lokantada ayran mı satıyorsun, açık mı alırsın kapalı mı

1|0
    0|0
  • Ahlaklı olsun
    Açık kapalı önemli değil

1|0
    0|0
  • Açık

0|0
    0|0
  • Kapali tabiki

0|0
    0|0
  • Kim bu acik kapali sorularini soran ya kafayi bozmuş. Yok kaynana acik mi kapalimi yok karin acik mi kapalimi

0|0
    0|0
  • Kici acik olmasin yeter

0|0
    0|0
  • Kafası açık ya da kapalı buna bakmam, beyni açık olsun yeter.
    Kullansın yani beynini.

0|1
    0|0
  • Fikirleri açık olsun aydınlık olsun bana yeter..

0|0
    0|0
  • Evliliği tercih edeceğim birisi yok, olduğu takdirde ise bunları düşünecek birisi değilim.

0|0
    0|0
  • Dinine bağlı bir Türk bayan.

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş soruya bak

0|0
    0|0
  • farkı nekı ınsan olsun yeter

0|0
    0|0
  • kapalılar umurumda değiller, ve hiç olmayacaklar isterse dünya güzeli olsun.

0|0
    0|0
  • Açık alıp kapatmayı düşünüyorum , ümmete bir faydamız olsun :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 16

• Açık kapalı propagandasına sebebiyet vermiş sorunuz ama şu da var ki Kuranı Kerimde Allah teala kapanmayo emrediyor. Kapali olan bu emri yerine getirdiyse zahiren şu gözle bakılıyor evet diğer emirleri de uygulayan Kuran ahlaklıyla ahlaklanmış bir bayan denilebiliyor.. denilmelide zaten. Dünya gözüyle seçilebilecek en önemli dış etken bayandaki tesettürdür.. açık bayan arkadaşlarıma kesinlikle bir ithamda bulunmuyorum ama tesettür bir bayan için en önemli şeydir. Erkekler de bu noktada bence buna dikkat etmelidir.

0|0
    1|0
  • Yeter artık yeteeeeggr. Napacan açık istiyorlarsa açılacak mısın ya da kapalı istiyorlar diye kapanacak? Şu açık-kapalı muhabbetlerini asla bitirmeyeceksiniz değil mi

1|0
    0|0
  • Her erkek kadınla başı açık ya da kapalı diye evlenmiyor, evlenilmez zaten. Kadınla evleniyorsun baş örtüsü ile değil.
    Kafa dengi olan anlaşıp huyu güzel olan insanlarla evlenmeliler.
    Baş örtüsü düşmanı mısın diyen olursa olmasın mümkünse.

0|0
    0|0
  • bayan tercih etmiyorum :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl nesneleştirme? kapalı mı alırsınız açık mı? wtf

1|0
    0|0
  • Ben erkek tercih ediyom😂😂😂

0|0
    0|0
  • Saçmalık bir soru

0|0
    0|0
  • Bayan tercih etmiyorum :D

0|0
    0|0
  • kadın tercih etmiyorum

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak siz sormayin ya boyle sorular.

0|0
    0|0
  • Erkek tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Bayan tercih etmiyorum 😅

0|0
    0|0
  • Kapali bey tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Acik bayan

0|0
    0|0
  • ya etrafına bı baksana bende acıgım ama cogu kapıya gore daha edeplı gıynıyorum hakkını veremeyerek kapnan cok ınsan var hem bunu evlılkle bagdastırmak sacma kapalılardada her haltı yıyen var daha ıkı gun once sahıt oldum gıymıs daracık kotu uste kısa kol bası sarmıs sarmalamıs bielınde sıgara bı elınde bıra insanları dıs gorunusune gore ayırmayalım

0|1
    0|0
  • Restoranlardaki açık ayran mı kapalı ayran mı mevzusu gibi bu, bir o kadar saçma.

1|1
    0|0
Yükleniyor...