Ey şekerden karınca yaratan allahım?

bu kulların ne zaman insan olacak?

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• neden sordun merak ettim🤔🤔

0|0
    0|0
    • çok mu abes bir soru sordum haklılık payı yokmu? sencede öyle degilmi yoksa insanlar çok iyide benmi yanlış tanıdım insanları ya da hep kötü insanlarmı çıktı karşıma iyi insan var mı bu dünyada ne düşünüyorsun bu konuda

• senin intikamından nolcak ya bırak asıl güç sahibine o alsın senin intikamını

• bu hayatın görünmez alemini bilemem ahirette ne olur bilemem ama bildigim tek birşey var oda insanlar bu hayatta ettiklerini bulacaklar benimde en büyük temennim bu bana yaşatılanların aynısını onlara yaşatıcam mesele ölmek degil mesele en güzel hayaller kurdugunda en mutlu oldugunda ölmekten beter olmak

En İyi Erkek Görüşü

• insan olmanin manasini anladiklarijda eh oda zor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende geçen gün kaşardan fare yarattım.

0|0
    0|0
    • dostum senin ateist oldugunu biliyorum ve dini görüşüne sonuna kadar saygı duyuyorum ama seninde benim dini görüşüne saygı göstermeni beklerim eyvallah.

• Benim dinim yok ki dini görüşüm olsun.

• tamam kardeşim nihilizmi düşündügünü varsayıyorum ama sonuçta saygı gösteriyorum ama sen benim inandıgım görüşe hakaret ediyosun her insanın inanç özgürlügü vardır buraya kadar mutabıkmıyız? mutabıkız ama ben bu evrenin bir yaratıcısı oldugunu düşünüyorum ve bizim gibi canlıların cansız varlıktan başka birşey yaratamayacaklarına inanıyorum.

• O düşünüp tutalım diye bizlere AKIL verdi.

0|1
    0|0
  • KarıncalarA şeker atmayın kabe sanıp etrafında dönüyorlar

0|0
    0|0
  • Şekerden karınca ne ara yarattı allah

0|0
    0|0
Yükleniyor...