Arkadaşlar babam artık aileyi cok üzüyor yardım lütfen :( ?

Babam nefsine cok düşkün bir adam cok konusan herşeye karışan bir tip tam bir bilmiş ben normal hayatta böyle insanları yanımda asla tutmam nefret ederim bir gram adam düşünmüyor karşısındaki insanı anneme o kadar saygıssız ki cıldıracam artık ya sacma sapan geri kafalı laflar kadında yazık perişan oluyor görüyorum bende babama laf söylüyorum birazcık böyle anlasın diye ama cok fazla konusursam dayanamıyorum böyle gözlerim doluyor sinirden adam cahilin teki babam diye birşey dememek istiyorum susuyorum evde ama artık şu kadının çektiği nedir keşke başkasıyla evlensede sürünse değerini anlasana bıktım şu adamdan nasıl yola getirebilirim konusmaya gelince hemen kaçıyor kendi haric kimsenin düşüncesini umursamıyor bende annemde cok düşünceli insanlarız ona çekmişim zaten artık yaz günlerimizide zehir ediyor herşeye karışan cok konusan ve boş konusan bir adam düşünün cıldıracam!!!

Güncellemeler:
off
vvv

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynısı bende de var :/ ben kız halımle bu yasta kufur yiyorum yaptığım tek şey sabır Allah'tan sabır diliyorum

1|1
    0|0
    • Kıldığı namaza şaşıryorum hiç başlamasın cidden bide namaz kılmaya kalkıyo deliriyorum hem öyle hem öyle insan ailesine bir gram deger vermez mi sinir küpü gibi bıktım ya

• en iyisi babamı sürekli bozmak bende günaha girerim böyle düşündükce benımde imanımı etkiliyor bu yüzdende kötü oluyorum ama yapacak birşey yok annemi bu kadar ezmesine izin veremem bundan sonra daha cok bozacagım yaptıgı yanlısları yüzüne yüzüne diyeceğim dinlemeden kaçsa bile yapacagım isterse annemle birleştiğimi düşünsün bende aynı evdeyim ve kendi sağlıgımıda düşünmek zorundayım.

• En doğrusu

• Yaslaniyor ve kendi istedigi olsun istiyor kardesim bu kadar basit ve yola gelmez keciyi inadindsn vazgeciremezsin..😢

0|1
    0|0
    • yıllarca hep böyleydi annemi cok üzdü ve annem o yüzden şaşkın gibi oldu hareketleri bile değişiyor kadının hissediyorum cok üzülüyorum artık bu duruma

• O. Yuzdenn anneni yanlis anlamazsan bir piskiyatrise gotur cunku. Kadinlar bu gibi durumlarda eskisine dair daha fazla etkilenir ve coker bu cokus ailedeki cocuklari hatta komusalri bike etkiler bu yuzden. Kardesim. Babani daha degistiremzsinn :-\

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...