Bu Darbe Için Miting Gibi Her Akşam Toplanmalar Daha Ne Kadar Devam Edecek Böyle?

ben her aksam bunlari izlemek zorundamiyim.. hergece son ses mehter marslari ne yapmaya calisiyor bunlar ne kadar devam edecek bu gece toplanmalari..

Güncellemeler:
Lan insan gibi soru sorduk adam gibi cevap verin küfür hakaret eden yazmasin

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta daha diye biliyorum ama emin değilim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka mantıklı konuşuyorsun ama darbenin de mantığı yok. Yapılması gereken yapılacak. İtiraz etmemek gerekir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7 ağustos

0|1
    0|0
  • Ülke elden gidecektim sen 2 gürültünün derdindesin😒 ne diyeyim

0|1
    0|0
  • Gelecek pazara kadar sanirim

0|1
    0|0
  • Canimiz ne zaman isterse o zaman tak kulakligi yat uyu ya da ac pc den dizini filmini izle

0|0
    0|0
    • Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez.. canım ne istiyorsa onu yaparım

• Takil kafana gore :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 7 ağustos sonmus. darbeciler de plan yapmışlar 8 ağustos mekanı basıyoruz ortalık boşalıyor demişler

0|1
    0|0
  • Ayın 7'sine kadsr

0|1
    0|0
  • Vatan kurtarıyorlar-mış 😞😞😞

0|1
    0|0
  • 7 ağustosta bitecek

0|1
    0|0
  • Güce tapanlar bitmez.

0|1
    0|0
  • Padisahimiz halkini meydanlara davet etti o ne zaman isterse o zaman bitecek sanirim

0|1
    0|0
  • ohaldeyiz gizli mizli sökmez alırlar içeri adam ol sus otur devlet elden gidiyordu lan

1|1
    0|0
    • Alabilen alsın lan çakal.. emir kipiyle konuşma bana.. insan gibi soru sorduk adam gibi cevap ver.. vermiceksen kaybol hirt

• https://www.youtube.com/watch?v=e2QrwFr1q_c uğraşmam senle zaten bu da hediyem olsun :)

• Olm ağır hastasın sen.. kıldan nem kapiyonuz.. benim atalarimla bana nispet yapiyor..26 yaşına gelmissin konuşmayı bile bilmiyon.. çocuk gibi hareket etmeye devam et.. daha da yorum atma gereği duymuyorum sana :)

• Keslan tıraşı ben sizin tençerenizi nasil dinlediysen sen de dinlićeksin millet senin gibi kansız değil vatan perver

0|0
    0|0
    • Yav hadi çocuğum git yat yatağına ben senin yaşadığın yıl sayisi kadar dağlarda it domuz avladim vatanseverligi senden öğrenecek değilim.. insan gibi sordum adam gibi cevap ver ergen ateşi.. ne tenceresi ne saçmalıyon

• Hepsini göndereceksin dağa bugun 22 şehidin olduğu yerde vatan kurtartacaksın

0|2
    0|0
Yükleniyor...