Sizler de sıkılmadınız mı hakikaten bu Demokrasi nöbeti adı altında Ak parti mitinglerinden?

Kimseye sözüm yok, evet memleket çok kritik bir dönemden geçiyor haklısınız ama bu demokrasi nöbeti adı altında resmen miting yapılıyor, resmen seçim müzikleri çalıyor anlam veremiyorum.
Madem hedef darbeyi engellemek, madem demokrasiye sahip çıkmak neden parti siyaseti güdülerek yapılıyor bütün bu olanlar?

2|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıldım, birlik ve beraberlikten bahsedilirken hangi parti olursa olsun prim yapmasından çok sıkıldım. Vatanı, milleti bayrağı için değil biri istedi diye sokağa dökülen insanların kabaran göğüslerinden haddinden fazla sıkıldım... Tek tesellim aralarında gerçek vatan sevdalılarınında olması.

0|2
    0|0
    • heh işte tam olarak bundan bahsediyorum :) teşekkür ederim duygularıma tercuman oldun.

• @Adcascas çok çok haklısın olan bitenin özeti budur. Keşke elimizden fazlası gelse keşke biraz güçlü olabilsek..

• Obamaya ve avrupaya kendi ülkesinde ahkam kesip, abd li boksör muahmmed alinin cenazesinde ali nin ailesi tarafından istenmeyen adamdır rte.
      Dünyayak kendi ülkesinde meydan okuyup yahudilerler fotoğraf çektiren bir adamdır rte.
      Ne zaman bir tarafa bağırsa ülkemizde bomba patlıyor, şehitler geliyor, masum insanlar ölüyor.
      Sonrada sizin de dediğiniz gibi ooo dünya lideri işte dünyanın en iyi siyasetcisi derler. Kahvehane işi :D
      Iraklı müslümanları öldüren abd li askerler için utanmadan dua eden ve pkk ile masaya oturan, öcalanı adam yerine koyanlar ve bunu destekleyenler.
      Kendi ailem bile tayipe tapar oldular. Sesini duymaktan bıktım kanal değiştiriom :D
      Yazılacak çok şey var ama elimizden bişey gelmez. Hayatın geri kalanını iyi bir şeklide gerçirmeye bakmalıyız.
      Bü ülkenin kulağı var duymuyor, gözü var görmüyor, beyni var sorgulamıyor.
      Vicdanda, dinde, vatan sevgiside yok. Onların derdi para ve şöhret.
      Olan her zaman ilk önce asker ve polise sonrada bize olur.

En İyi Erkek Görüşü

• hepsi hikaye saman altından su yürütüyorlar darbe bahane oyun şahane sürüyü saldılar çayıra çobanlar keyifte

0|1
    0|0
    • Ben siyaset okudum, ömrümde böyle kanlı siyaset dönemi görmedim.

• bunlar daha başlangıc daha neler görücez izleyip görücez

Kızlar Ne Diyor 2

• Parti müziği derken dombra dan bahsediyosan o parti müziği değil cumhurbaşkanının şarkısı e onun emriyle cikildigina göre onun arkasında olduğumuzu belli edicek müziğin calmasinin nesi yanlış?

0|1
    1|0
    • Dombıranın kendisine (orjinaline ) sözüm yok ama dombıra adı altında parti müziği çalınıyor. Ha ayrıca bu halk darbe yapılıyorken cumhurbaşkanı evinizde oturun deseydi evlerin de oturacak mıydı? Bu insanlar demokrasilerine Cumhurbaşkanı sahip çıkın diye mi sahip çıktı, kurşunların önüne atladı?

• peki kardeşim demek ki vatan sevgisi, demokrasi nöbeti hikaye Reis dedi diye çıktınız Reis dedi diye gireceksiniz. Eyvallah :)

• Evet kardeşim başkaları gibi on beş gün sonra çıkıp kendimizi nimetten saymaktansa başkomutan der demez çıkıp aman bos bırakmayın gitmeyin dediği için ikinci emre kadar meydanlardayiz saygılar 😊

• İçim dışım darbe, darbeciler, demokrasi nöbetleri adı altında akp mitingi oldu. Madem bu halk darbeyo engelledi çıksınlar dağa pkkyı engellesinler bunca şehit vermeyelim.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakın size tavsiyem bence kendinizi yıpratmayın. Kimsenin düşüncesini değiştiremezsiniz. Hele hele çarkıfelek gibi dönen, dansöz gibi kıvıran zatı destekleyenleri hiç değiştirmezsiniz.
    Hayatınıza bakın keyfini çıkarın.

0|0
    0|0
  • Sıkılmadım guzel kardesim

0|1
    0|0
Yükleniyor...