Erkeklerin yüzüğünü alıp sürprizler eşliğinde EVLENME TEKLİFİ etmesi kadınları aşağılamıyor mu sizce de?

Yani şey der gibi "yaa lütfen evlen benimle evde bulaşık yıkayacak ütü yapacak biri lazım biraz da hormonal durumların etkisi var. :/" bana göre erkeklerin ikna etmeye çalışması bundandır. sanki evlilik erkeğin işine geliyor sadece

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sen evliligi böyle gördügün içindir o.
    herkesi kendiniz gibi sanmayın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu da yeni moda oldu. Alisveris merkezi calisanlarini, animasyon ekiplerini falan ayarlayip, evlenme teklif edecegi kiza "cilgin" surprizler yapmak... Herkes sapik gibi rekabet halinde. Herkes karsi cinse kendimi bgndirecem diye vucut yapip, yalandan Dostoyevski okuyup, kahvenin ve sarabin gurmesi olma pesinde. Nefret ediyorum bu kucuk burjuva iliskilerden. Ezginin Gunlugu'nun cok guzel bir sarkisi geldi aklima " bir sicak soz, bir demlik cay, iste sevmek bu kadar kolay".

0|0
    0|0
    • güzel bir yorum abi... esasen eleştirim de buna. yani neden erkek yüzük alır mesela? nden tek taş alır? neden kız oturduğu yerden sürpriz bekler ki? madem hayat müşterek madem eşitlik?

• bunu söylüyoruz kadın düşmanı oluyoruz :D

• Ben kadin degil, kaygan zemin uzerine kurulmus, iki yuzlu, yuzeysel iliskiler dusmaniyim. Senin de oyle oldugndan eminim. Ese dosta hava aticam diye, 50000 tl'lik dugun yapip, bir taraftan da gelecek taki, para miktarini hesaplayan, kokusmus insanlara dusmanim.

Yükleniyor...