Burgerking 3 ay içinde çıkarsan paranı alamassın?

Arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin ayın 8 inde burgerkinge girdm çalısmak için işe girerken bize 3 ay içinde çıkamayacagımızı çıkarsak maaşımızı alamayacagımızı söylediler bizde o zaman çalısmayı dusunuyoduk işten çıkmak aklımızın ucundan geçmiyordu ama şimdi iş zor geliyor ve dershanaye gitmeye karar verdim. gittim müdüre çıkacagımı söyledim ve müdürün yüzü düştü ve hal tavırları değişti bana tekrar çıkarsam paramı alamayacagımı söyledi size sorucagım soru şu paramı vermemezlik yapabilir mi?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak işe girerken size verdikleri sözleşmede veya bilgide böyle bir şey yazmıyorsa dava açabilirsiniz diye düşünüyorum. maaşınızın kat ve katına sahip olabilirsiniz BENCE

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İş kanununda böyle bir yasa yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gününü doldue maaş günü paranı al.

0|0
    0|0
    • öyle düşünüyodum bende fakat maaş günü dolmadan işten çıkacagımı söylememle hata yaptım 5 gün sonra maaş yatırıyorlar çok erken söyledim işten çıkacagımı.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sözleşme falan imzalamadın mı işe girerken?

0|0
    0|0
    • Biz iki arkadaş girdik işe ben bişey imzaladıgımızı hatırlamıyorum ama arkadaşım imzaladık diyor

• Ortada bir sözleşme varsa kurallar ona göredir. Yok öylesine girdiyseniz adam kuralı kendisi de koyabilir. Müdür o sonuçta. Bu durumda para vermeyebilir

Yükleniyor...