19 yaşındayım. Arkadaşım olan insanlar genel olarak okuldan. Hiç biri kafa yapıma uymayan tipler. Çünkü sırf yalnız kalmamak için muhabbetleri ne dahil olmuştum. Ama şu an zaten ne arıyorlar ne soruyorlar bir yerlere çağırsam kıvırıyorlar bir şey anlatıyorum diyelim sözümü kesip kendi başka şeylerini anlatıyorlar ben onları sonundan kadar dinleyip her şeye tepki veriyorum ben anlattığımda dinlenmiyor bile bir şey dediğimde tamam komik bulup gülebilir ama 5-10 dakika geçiyor tekrar konusu gerçekten sıkıldım ve okulda herkes bizi yakın arkadaş biliyor biraz mesafa koymak istiyorum nasıl yapabilirim?

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sana değer vermeyene deger verme. Ben bu dersi üniversitede çok güzel öğrendim.

Tüm bölümü tanırdım, bir kaç olaydan sonra milletle iletişimi öyle bir kestim ki ne onlar beni tanır oldu nede ben onları. Çoğunun isimlerini falan unuttum. Herkese hakettiği kadar deger ver.

Ayrıca dost olma konusunda ise aslında bu isteyerek olan bir şey değil ama iki kişinin birbirini zamanla tanıması ve huylarının ve sevdikleri şeylerin uyuşması ile ortaya çıkar 😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesafe koyabilirsin

0|0
    0|0
    • İşte nasıl okul başladığında ne yapmalıyım ayrıca ben çekingen bir tipik kendimi her yerde ifade edemiyorum

• Venözgüveni düşük biri olarak yalnız kalmayı sevmiyorum sanki herkes bana bakıyor gülme sesi duysam sanki bana gülüyor gibi oluyorum tuhaf bir yapı

• Öyle durumda sacmaliyorsun de kendine ve gül geç

Erkekler Ne Diyor 3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...