Bildiginiz gizemli hikayeler varmı?

Hazine, define, kehanet, antik mısır, antik Yunan var mı böyle bildiğiniz hikayeler?

0|2
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çobanın biri varmış. Bu adam, geçimini yetiştirdiği koyunlardan sağlıyormuş. Tabii bu adamın
    bir de köpeği varmış. Koyunlara bekçilik eden bu köpek, koyunları sabah çıkarıp otlatmaya götürüyormuş. Akşam olunca da eve getiriyormuş. Adam, köpeğinden çok memnunmuş. Adamın bir tek merak ettiği birşey varmış, o da köpeğinin koyunları akşam eve getirdikten sonra yemeğini bitirip ortadan kayboluşuymuş. Adam, en sonunda şüphelenip köpeği takip etmeğe karar vermiş ve ertesi gün adam, köpeği koyunları eve getirdikten sonra yemeğini vermiş ve izlemeğe başlamış. Köpek, yemeği bittikten sonra ormana doğru gitmeye başlamış. Adam, takip ederken köpeği gözden kaçırmış. Ertesi gün yine takip etmiş, bu sefer daha yakın olarak. Köpek, uzak bir yol aldıktan sonra bir mağaraya girmiş. Adam dayanamayıp arkasından mağaraya girmiş ve ne görsün: cinler! Köpeğine, "Hoşgeldinnn kara oğlannn!" dediklerini duymuş. Adam, hemen oradan kaçmış. Ertesi gün, köpek koyunları otlatmaya geldiğinde adam, köpeğe "Hoşgeldin kara oğlan." dediğinde, köpek deliler gibi koşmaya başlamış ve bir daha geriye dönmemiş.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babamlar eskiden define arıyolarmış mezarlıktaymış gitmişler sonra ses duymuşlar korkup arabaya binerken taşlanmışlar ama etrafta kimse yokmuş. Ama ben inanmıyorum 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tutankamonun mezarını açmışlar ve oraya girenlerin bazıları ölmüş bunu okumuştm

1|0
    0|0
    • Tutankamon kim

• Banada anlat neymiş o hikaye aa ayrımcı insan yazar herkes okusun

• O adamın mezarındak8 hersey altindanmis 1929 lerde ingiliz bir arkeolog adamın mezarını actırmış adamın ugurlu kuşunu Kobra yemiş Kobra antik mısır yönetiminin simgesiymiş. Sonra arkeolog ve mezarı kazaların hepsi teker teker gizemli bir şekilde ölmüş. 1980 de film çekimser tutanokonun laneti çekimler sırasında mısrda oyuncular sakatlanmış kısa bir sonrada gizemli şekilde ölmüsler. Arkeologlarin mezardan çıkardığı bir yazıda eski misir dilinde bu mezara dokunanin kısa süre içinde ölumü olacakmis

• Hikaye bilmem de en büyük gizem bu yaşam Nasıl olmuş hala aklım almıyor gizemini ölünce öğreneceğiz inşallah

1|0
    0|0
  • Mu kıtası var önder Atatürk bu kıta ile ilgilenmiş

1|0
    0|0
  • ara ilber ortaylıya sor

1|0
    0|0
    • Sende numarası varmı? 😂😂😂😂

• Tabikide canım emek ister öyle kolay olunuyor kaç yılın emeği birikimi

• ve 16 dil :D :D

• yok bilmiyorum senin var mı

1|0
    0|0
  • Ben mezar bile açtım 😞😞

1|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet var ama anlatamam. Adı üstünde gizemli🙊

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek hikaye: bir adam varmış bir gün ölmüş 🙄

0|1
    0|0
Yükleniyor...