Kankama Aşik oldum kendimden nefret ediyom ne yapayim sizce?

1 senedir konuştugum bir dostum dediğim bir kız var Kpss ye hazırlandığımız için nerdeyse hergün beraberiz iş çıkışlarında kafa yapımız ve yaşam tarzımız aynı eskiden başka dostuda böyle bişey dedi diye irtibat kopartmış bana bunu ilk zamanlarımızda söylemişti ve şu an biriyle beraber Aileleri tanışmış nişan bile yapacaklar ben hiç demeyi düşünmüyom ama sizden sadece şunu rica ediyom dostluğumu bitireyim mi çünkü onu üzmeyi hiç istemem insanım sonuçta ağzımdan kaçırırsam ya da anlarsa kalbi kırılır :( Lütfen yargılamayın sonuçta bende böyle olduğu için hem üzülüyom hem kendime kızıyom

Güncellemeler:
Güncel...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsan gönlüne laf geçiremez. Bence konuşmayı ve görüşmeyi kesmelisin. Hem kendin için hemde onun için.

0|1
    0|0
    • şu an dostluğu devam ettirecem sınav öncesi moreli bozulmasın sınav bitince bir şekilde irtibatı kopartacam onu üzmeden bahane üreterek

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardesim neden yargılayalım seni
    bende aynı durumdayım bunu söyledim ben üstelik ve hersey bitti daha konusmuyor benle sana tavsiyem itiraf etme uzaklasırsa daha acı cekersin
    ondanda uzak dur hergün daha fazla acı cekersin bunlar acı yasanmıs seyler

0|1
    0|0
    • Ben acı çekecem onu biliyom ama o benle konuşmayi seviyo dost olarak ama hatta ilerde birini bulursa ailecek birbirimize gidip geliriz diyo bemde üzülmesin ve bisey anlamasin diye olur tabi diyorum ama canım yaniyo şimdi sınav sonrasi uzaklaşacam ama nasil yapim daha az üzülmesi için :(

• Allah razı olsun kardeş sağolasin inşallah senin içinde hayirlisi olur, kendimi derslere vermeyi planliyom kafam hep meşkul olsun ki unutmam kolay olsun

• sendende kardesim ne demek

Kızlar Ne Diyor 5

• Kankanın sonu

0|1
    0|0
  • yahu sanki öz kardesin.
    yabancı bir kız işte cok normal , ne büyüttünüz ya.

0|1
    0|0
  • Bir anda kesme ama ondan uzak durmaya calis

0|1
    0|0
  • Seni yargılayan insanın ak :D

0|1
    0|0
    • Sizin başınıza gelse yani dostum dedigim biri gelse duygusunu paylaşsa tepkiniz ne olurdu cok üzülürmuydun

• Fazla üstünde durmazdım açıkçası ve abartı bir tepki vermezdim. İnsanlık hali sonuçta kuzenin değil akraban değil. Kısacası üzülmezdim. Ama bana kalırsa uğraşma derim ona karşı duygularını da sakın ha söyleme

• Tavsiyen için teşekkürler

• Adının Kemal olduğuna emin misin sen?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...