1 Ocak 2017 Tarihi ile Att Personelinin Maaşları Asgari Ücrete Çekilecek. Bence Doğru Sizce?

24 saat Çalışıp Çalışıp 3 Tam gün dinlenen Hastane Acil Servisi Personeli Ayda en fazla 8 Gün çalışıyorlar. Ve 3000 lira maaş Alıyorlardı. Asgari ücretin neredeyse 1500 lira olduğu Türkiye de en sonunda BİMER e yapılan şikayetler dikkate alındı. Ve Bu Yüzde yüz doğru Karar Şikayet edenleri Tebrik ediyorum. 26 gün çalışıp 1500 lira alanlarla aynı ücreti alsınlar hak geçte olsa yerini buldu. Helal olsun.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Iyi olmus

0|1
    0|0
    • hastane acil servislerine 3BİN maaş alan gelin bakmaya gidenlere duyurulur. 8 günde 1.500 maaş bile fazla ama asgari ücret olduğundan herkes eşit olacak artik

• Sonsuz katılıyorum

• 8 çarpı 24 192 yapar 3BİN maaş 26 çarpı 10 saat günde 2600 saat ayda 1500 yapar. Ve bazıları da hala Att leri savunuyor. Zaten böyle insanlar yüzünden Türkiye hiç gelişmiyor. Çünkü Haksızlığa karşı tepkisiz kaliyoruz

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal çalışanlar günde 8 saat çalışıyo desen ayda 200 saat falan ediyo. Att ler 24 saat çalışıyo ayda 8 gün desen o da 200 saat. Yani aynı çalışıyorlar ve o para haklarıydı kolay bir iş yapmıyolar utanmasaniz doktorlarda asgari ücret alsın diceksiniz

0|0
    0|0
    • Memurlar fazla alır onlar 8 saat çalışır. Belediye Postane Devlet Bankaları vs.. normal asgari ücretli çalışanlar 8bucukta işe başlar akşam 19.30a kadar çalışır. Yani 11 saat 1 saat yemek molası toplam günde 10 saat demektir. 26 gün çarpı 10 toplam 2600 saat yapar. Sen 8 gün çalışan Att leri savunuyorsun 8 çarpı 25 192 saat yapar. Yani Sen 2600 saat ile 192 saat çalışan insanin aldığı paraya eşit diosan eğer Sen 192 saat çalışan daha çok lise mezunu Att lerin aldığı 3BİN e Helal diyorsan Seni VİCDANIN İLE BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM. tabi vicdanın varsa..

• Rica ederim evet kesin değil daha iyi geceler

• Sana da İyigeceler En iyi Dileklerimle Hoscakal

Erkekler Ne Diyor 1

• aslında mantklı yata yata 3000 tl alan ile harıl harıl bütün gün at gibi koşturanla aynı seviyeye gelmesi iyi tabi ki. hak geçiyor çok ondandır.

0|1
    0|0
    • 3binliradan fazla alanlar da olabiliyor eğitimlere gittiklerinde de para alıyorlar. HAK geçte olsa yerini buluyor. Asgari ücretle çalışan milyonlarca insan ile ayni parayi alsınlar. O bile fazla 1500 liraya sadece 8 gün calisacaklar

Yükleniyor...