Çok zeki olmamı neden çekemiyorsunuz?

iqum 168 elektro bas ve akustik gitar org ve ney calıyorum bilgisayar programlama dili eğitimide almıstım pcler benim icin cocuk oyuncagıdır sök tak oynarım her sene 100 kitap bitiririm matematiğim ve geometrim cok iyidir ingilizce ve bulgarca biliyorum alamanca ve ruscayı orta derecede (öğreniyorum) biliyorum zekamı kullanıp borsada iyi bir para yaptım çok esprili ve yardımseverimdir ama gel görki düşmanların bitmiyor herkes hemen beni kıskanıyor napcam ben sizinle?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• ne güzel. Allah bahtını da açık etsin. biraz da mütevazı olmayı denemelisin.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Banane zekisen niye çekemeyelim slk olsanda Zeki olsanda kendine slk olmandan iyidir zeki ol çekemesinler en azından ülkenin ıq ortalaması yükselir :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 5

• Git ona sor bizene

0|1
    0|0
  • ne güzel işte aramızda akıllı biri var mış demeye gelmiştim ama detayın sonunda da bize giydirdiğin için

akıllı olmuşun ama adam olamamışın :D

0|0
    0|0
  • Yardımsever liğini görelim ihtiyacım var desem ne kadar yollarsin bana

1|0
    0|0
  • Ben de 20 yaşında henüz bir bok olamamış biriyim ama ilk okulda bana "zeki ama çalışmıyor" demişlerdi. Haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Boyle bir soru sorucak kadarda slaksın mesela

0|0
    0|0
    • düşünmek yerine direk sövecek kadar zavallı olan sazanları arıyorumdur belki

• Einstein da bile bulunan yetersizlik hissi sende hic yok gibi masallah kendini surekli yeterli fazla goruyorsun bir ego patlamasi

Yükleniyor...