Kızların giyimi fazla açık değil mi?

Göğüsleri ön plana cıkartma
Sigaralar küfürler
Bele kadar çekilen aşırı dar pantolonlar

Aşırı makyaj böyle kızları gördüğümde sevilecek kız gözüyle bakmıyorum hemfikir olan var mı benle? Dipnot: yobazlık veya giyimle insanları yargılamayın demeyin yargılanıyormus demek ki.

2|1
21|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkcası kızlardan son 3-4 haftadır tiksinmeye başladım, gerçekten artık sadece benim için birer et parçaları (hepsi için demiyorum, ortalık bu söylediklerin ile kaynıyor, onlar için geçerli bu)

-Altta sanane diyen arkadaş, Her gün ya da haftasonları ailesindne para koparıyor, çalıyor ailesi ile arası bozuk, erkek arkadaşı birlikte olup terkettiği için sigaraya başladı, tüm erkeklerden intikam alıyor, onları yüzüstü bırakıyor, LGBT hayranı, ateist, ortam kızı, bakireliğini kaybetmiş, ya da arkadan çalışıyor, parasız yapıyor, büyük ihtimalle lezbiyen,,, Bildimmi moruk?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Senin olandan ötesine laf uzatma 😐

2|2
    0|2
  • Abartanlar olduğu konusunda hemfikiriz fakat istediğini giyer herkes ve sen de farklı gözle bakıyorsan bu senin sıkıntılı oluşundandır..

0|1
    0|0
  • Kızların nasıl giyindiği seni ilgilendirmez açıkçası kimse senden öğrenecek değil nasıl giyinecegini ama yanında küfür edilmesinden ya da sigara dumanından hoslanmayabilirsin bu ayrı

0|0
    0|1
  • Sanane

2|1
    0|4
  • Senin ne haddine peki kadinlarin giyimine karismak? Sana ne yani sana mi sorucaz giyinirken sen kimsin ki?

0|0
    0|1
  • İnsanların giyimleriyle çok ilgilenmiyorum fakat bu kültürel yozlaşmadan başka bir sey değil amerikalı gibi giyinen açık kızlar arap gibi giyinen kapalı kadınlar ve kadın gibi dar paca pantalon giyinen paça kıvıran erkekler

0|1
    2|0
    • Türk gibi giyinen hanım kızlar kalmadı gibi birşey herşey özenti olmuş..

• Giyinmek isteyenler için var ama bir benim için de pek önemli değil düzgün giyindikten sonra açık olmuş kapalı olmuş bu çok önemli değil.. yeter ki insan taşıyabileceği gibi giyinsin ister açık ister kapalı ;)

• @hakancalgan Öyle değil ama geçen hafta gittim avmye ispanyol paca bir pantalon alıcaktım ince kumaşlı bir saat abartısız aramışımdır buluyorum ya yırtık pantalon modası yuzunden kesmişler oralarını buralarını pantalonun ya bir rengi garip

• Hava sıcak Sosyalist Bey

0|1
    0|0
  • Haklısın canım

0|0
    1|1
  • Ben bir kız olarak sana katılıyorum iğrenç ötesiler

0|1
    0|0
  • Yani az çok katılıyorum söylediklerine

0|1
    1|0
  • Sana ne?

1|0
    0|2
  • Bir yanda haklisin da ne giyek kardeş o da var

0|0
    0|1
  • Haklısın görmek istemiyorsan bakma

0|0
    0|0
  • Yerine göre giyinmek lazım İstanbul'da sortlar miniler filan olmaz tamam da yazlık bir yerdede giyilir yani😊

0|0
    0|0

• Adam rahatsız oluyorsa eleştirmekte özgürdür.
    Açık saçık giyinip kalitesinin farkında olana lafım yok ancak, erkekleri tatmin etme ve dönüp bakmalarına vesile olmak için orasını burasını ön plana çıkaran kişilerin " abazalr bni rhat brkmyor. s. s " demeleri cidden sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Yo degil. 😟

0|0
    0|0
  • Evet öyle.

0|0
    0|0
  • giyimleri seni ilgilendirmez. ha öyle kız istemiyorsan sevecek gözle bakma. dizini kırıp evinde oturacak , çocuklarının anası olacak bir enayi seç kendine. öyleleri de çok.

0|0
    0|0
  • Haklısın. Genelleme yapmak istemem ama bazıları cidden fazla abartıyor ve ben bir kız olarak bundan rahatsızlık duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez herkesin başında anası babası var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yani dostum genç kızlar. Aşırı açılmasın tabii de. Şort falan, mini etek giyiyorlar. Yakışıyor da yani. Erkek arkadaşı varsa, o kıskanır. Bizlik bir durum yok. Bizim için sorun yok yani. Uzun giyse bana ne, kısa giyse bana ne? Benim bir şeyim değil ya. :D

0|0
    0|0
  • erkeğin kendini her daim kontrol etmesi lazım ama evlenemeyen insanlar için zulüm tabi

0|1
    0|0
  • beyin fukaralarğ.

1|0
    0|1
  • erkek kuzenim pantolonu darlaştırmış kızların pantolonu gibi küpee takmalar falan hepsi özentilik gerçekten bişey sölemiyorum kızlara zaten hiç göbek açık pantolonun darlığından her şey meydanda bel üstü aynı sevgilisi hiç bundan rahatsızlık duymuyor falan filan

0|0
    0|0
  • Evet öyle sonra efendim biz tecavüze uğradık oluyor !

0|1
    1|0
  • evet yargılayalım insanları. hatta açık bişey giyene "bu kesin veriyordur ha" deyip laf atalım. çünkü erkek olmak.

0|0
    0|0
  • Belden yukari kadar cekilen jean pantolonun anlamini gercekten merak ediyorum. Gercekten cirkin oluyorlar.

0|0
    0|0
  • evet de erkekler de öyle vücudunu göstermek için dar giymeler gömleğinin 241334 düğmesini açmalar vs

0|0
    0|0
  • kimisi şu şekil kımısı bu şekil kımsenın hayatına kımse karışamaz

1|0
    0|0
  • Erotik giyinipte bizim erkeklik hormonlarimizi harekete gecirnesinler sende bkma canim diyenler olabilir ama olmuyo iste oyle goz kayiyot ister istemez bence biraz daha kapali giyinmeleri lazim.

0|0
    0|0
  • Onların kendisine faydası yok. Zekaya değer veririm.

0|0
    0|0
  • Maalesef ya

0|0
    0|0
  • Bu işin sonu iyi bir yere gitmediği kesinde ne diyelim hayırlısı neyse o olsun

0|0
    0|0
  • kıza yakıstıramadıgım tek sey kufur etmelerı gerısınde sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ben burdayım da beni nlyan yok

0|0
    0|0
  • modaymış bunun ismi :))

0|0
    0|0
  • Bende kapalı kara çarşaflı kendi dindar zanneden kızlardan nefret ediyorum yazın kapalı kıyafetlerin altında tahriş olan leş gibi ter kokan kezbanlari hazmedemiyorum

0|0
    0|0
  • Evet hocam haklısın.

0|0
    0|0
  • Oyşş ne tatlı 😲😩

0|0
    0|0
Yükleniyor...