Azeriler Türk değil mi? Bu nasıl bir ırkçılık böyle?

Soru şöyle:Türk bayrağı hariç en çok hangi ülkenin bayrağını seviyorsunuz? Ben de Azerbaycan bayrağını attım. Attığım Azerbaycan bayrağı kaldırıldı. Azeriler Türk değil mi? Bu nasıl bir ırkçılık böyle? Kendi ırkımızın kanını taşıyan Azeriler'e bile ırkçılık yapıyoruz.
Azeriler Türk değil mi? Bu nasıl bir ırkçılık böyle?

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Azeriler türk tabi :))
    Haklisin.

3|2
    0|0
    • Sorumu nereden buldun:))))

• 😂😂😂😂

• 😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• soy sop peşinde olanlar iyi okuyun yazdıklarımı
    enotip olarak bariz anadolu türkü ile mezepotamya ve anadolu kürtünün benzerliği çok açık hattta bir çok antropolog günümüz de anadolu türkü ile kürdünün çok yakın yüzde 70 gibi benzer olduğunu iddia ettiği iki kitap okudum hatta yazar hodri meydan diyordu gen taraması yapan yerleri öneriyordu
    asyalı türk ile anadolu türkünün yüzde 50 nin dahi altın da genotip ve fenotip benzerliği kalmışdır diyordu
    Kürt'lere Ermeni dölü diyenler;Anadoluya göçebe
    geldiğinizde çekik gözlü ve badem bıyıklıydınız.
    aynaya bakın kim kimin dölü...
    Türkler kara esmer kıllı sakallı olmaz ama türkiyeye bakalım sonuç ortada kadını da esmer erkeği de göçmenler zaten karışın ırkları

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk.

0|1
    0|0
  • Kaldıran türk mü acaba birde onu düşün bence. Burada her tip insan olabilir ki var herkes Türklüğü çekemiyor Olabilir. 😊

0|1
    1|0
    • Bunu düşünemedim haklı olabilirsin.

• Azerilere ırkçılık söz konusu değildir lakin kendi bayrağından başka bayrağı gözünün görmemesi lazım. Türkçü isen katı olmalısın bu konu da, yoksa bizler Turan' ı kurduğumuz vakit içlerinde azerbaycan Türkleri de olacaktır.

0|1
    0|0
  • Türkler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Velevki japonsun yine kaldırılmamalı

1|1
    0|0
  • Evet Türkler ama ben olayı tam anlamadım.

0|1
    0|0
  • nerde oldu burdamı baska bisitedemi

0|1
    0|0
    • Bu sitede oldu.

• bu çok sayın moderatörler yapıyo bazen öyle gecende bitanesi mason hıriztiyanlıgı met ediyo diyoki müslümanlar söyle böyle bende türküm ama hıristiyanım küfür etmedigim halde benim cocugu ezdigim yorumları hep kaldırdı bu cok sayın yönetici arkadaslar bakma bu cok sayın arkadasların da ne oldugu belli deyil

Yükleniyor...