İç Anadolu ne zaman ırkçı yobazlardan arınacak?

Ankara’da ırkçı/faşist bir grup yolda karşılaştıkları Fransa vatandaşı turistin eline zorla Türk bayrağı vermek istedi. Bayrağı almayı reddeden turist, ırkçı grubun saldırısına uğradı.

İç Anadolu ne zaman ırkçı yobazlardan arınacak.?
Sözde kendilerine milliyetçi yakıştırması yapan bu ırkçı yobazlardan ne zaman arınacak iç Anadolu?

Güncellemeler:

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• İmkansız daha çok orumcek kafalı yetiştirme peşindeler görmüyor musun hiçbirinde gram akıl yok ! Din diye geberiyorlar keşke ciddi geberseler.

2|3
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Reel anadolu çomarları.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbir zaman bunlar bit gibi türüyorlar nefret ediyorum ırkçı yobazlardan

4|3
    0|1
  • Sonra da turizm batiyor. Ya fransiz size fransa bayragi verse zorla alir misiniz

3|2
    0|1
  • o gruptan kastın kimler açıkça bir soyle once

0|1
    3|4

Erkekler Ne Diyor 9

• bak genç arkadaş bu haberin kaynağı bile yok. her duyduğunuz gördüğünüz şeye sırf ideolojinize uymuyor diye insanları zan altında bırakmayın. yorum yapanlarda keza öyle aynı senin gibiler.. bir araştırın...

olay doğruysa üzücü birşey.. araştırıyorum..

1|0
    2|3
  • kanka fransız Turist olsam Ankara da işim ne? İstanbul'da koreli vatandaşları çinli zannedip dalan ülkücüleri duyduydum lakin bu haber doğru ise dangalaklıktan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • Onlardan her yerde var... Ülke olarak sonumuz yakındır. Fazla sürmez bir iç savaş yaşanır.

0|1
    0|0
  • Avusturya'da Türk bayrağının yasaklanmasına tepki gösteren moronlar iyi okusun bunu

3|2
    1|0
  • İç anadolu siyip kısıtlamamak gerek her yerde var çünkü.
    Ben eğitim diyorum ve sistem değişmeli bana göre.

0|1
    0|0
  • Kurtuluş savaşında iç anadolu ülkeyi sırtladı, internette bir saatir arıyorum bu adamın görüntüsü yok hepsini geçtim Fransızın ne işi var iç anadoluda adamlar bizden nefret ediyor.

0|1
    1|3
  • İslam yasaklanıp bunlar neden islam yasaklandı diye meydana dökülünce bunları tankla helikopterle tarayınca ülke feraha erişir işte

0|0
    0|0
  • Konyalılardır kesin

2|3
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...