Özgüvenimin yüksek olmasından rahatsız oluyorlar?

Arkadaşlar özgüvenim yüksek, Akraba ve ailem de bile bazen problemler yaşıyabiliyorum. İşte patlama yaşıyorsun , Çevrem de olsun kendine çok güveniyorsun. Sürekli bu tarz cümleler kuruyorlar. Özgüvenim yüksek ancak karaktersiz ve ukala bir insan değilim. İnsanların görüşleri düşüncelerine saygı duyan, İnsanlığı seven bir adamım. Neden böyle yapıyorlar? Çok üstüme geliyorlar :)

Güncellemeler:
Ben artık, Kendine güvenin yüksek, Çok güveniyorsun kendine. Özgüven patlaması gibi kelimeler ile karşılaşmak istemiyorum. Özgüven tamam güzeldir , Ancak insanlar sıkıyor.

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Keşke benim de özgüvenim yüksek olsaydı. Başkalarını küçümsemediğin sürece bence iyi bir şey. Belki kendileri de öyle olmak istiyorlardır. Olamayınca seni eleştiriyorlardır.

0|1
    0|0
    • Ben kimseyi küçümsemem, Haşa eleştiriye açık bir insanım zaten alınmam sadece merak ediyorum. :)

• Seni merak ettim dediğin gibimisin diye

0|1
    0|0
  • Tepki göstermeleri normal zira özgüveni yüksek insanlar en az özgüveni eksik olan insanlar kadar cekilmez oluyor.. saglikli bir özgüvene sahip olman icin normal bir özgüvenin olmali ozmn tepkide almassin cevrenden

0|1
    0|0
  • Oluyor öyle. İnsanlar kendilerini bir şekilde aşağılık kompleksine sokup durduğu için başkasının özgüvenli tavırları rahatsız edici oluyor. Bende çok duyuyorum gerçi benim Hakkı'mda daha çok minnetsiz deniliyor ama neyse :) boşver konuşsunlar

0|1
    0|0
    • Öyle de diyebilirler. Kimseye Eyvallahım minnetim zaten olamaz. e. Ş olmak bunu gerektirir. İsim vermek istemiyorum o yüzden öyle yazdım :) Buna ailem de dahil herkese rest çekebilirim.

• Yani ben hep özgüveni yüksek insanlara imrenmişimdir ama bazen karşı taraf için çok sinir bozucu olabiliyor o kişiler :) benimde bir tane arkadaşım var öyle arada boğasm geliyor yani :) her şeye atlamayın bazıları içinizde kalsın :)

0|1
    0|0
  • Kıskanıyorlardır

0|1
    0|0
  • Kafana taktığına değmez ki. Şunu da unutma birileri seni yermeye başladıysa doğru yoldasın. 👍

0|1
    0|0
    • Doğru yolda olduğumu zaten biliyorum. ;)

• Gereksiz özgüven bence boş duruyor anlamaya çalış. Tabi 0 güven ol demiyorum ama olaya başkalarının gözünden bakmayı dene

0|1
    0|0
    • Ben çok fazla empati kuran bir insanım onları yine de inan anlamıyorum. Boş özgüven değil ki benimkisi...

• Kardeş yardım et bana bende özgüven sıfır.. senin yerinde olmak isterdimmm

0|1
    0|0
    • Estağfurullah bu çok kolay yazacağım birazdan :)

• Takma onlari. Ozguven dunyadaki en harika duygudur. Taktik almak isterim senden sirrin nedir 😃

0|1
    0|0
    • Ben kendime inanır güvenir ve başarırım. Hiçbirşeyden korkum yoktur. Biraz da dikbaşlıyım :)

• Rica ederim son olarak şunları da söylemek isterim. Kim nediyor diyerek yaşama, İnsanlara değer ve önem tabiki vereceksin. Fakat yeri geldiği zaman insanlara had bildireceksin. Haddini bilecek karşındaki insan ki, Mesafen her zaman olsun. :)

• Bu aklimda olsun ;) sagol :)

• belki farketmediğin kadar fazladır.

0|1
    0|0
  • ukala olmadığını düşünen tek kişi sen olmayasın?

0|0
    0|0
    • Ukala izlenimi mi verdim ordan?

• Vardir sende bir sıkıntı

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun ki

0|0
    0|0
    • Anlamıyor musun ki?

• Kendi sözlerini dinlemek isterdim kendi duygularını..

• Araştırma mı yapıyorsun? Deney olarak mı kullanacaksın :))

Erkekler Ne Diyor 1

• hem kendine güven derler güvendik mi de laf ederler. yani her türlü eleştiriye maruz kalırsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...