Kitap okur arkadaşlarım bana önerebileceğiniz bir kitap var mı?

Konu olarak genelde böyle ahmet batmanın soguk kahve tarzı kitapları seviyorum ne tam şiir tarzı ne de uzunca bir hikaye anlatan değil de böyle hayata dair bir yazı bir adamın kaleminden yazılmış olması tercihimdir. senden sonra ben diye bir kitap varmıs galba o iyi mi? sizin bana öneriniz nedir? yarın alıcam teşekkürler :)

Güncellemeler:
,,,,,
ok+yay

0|1
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Batman dan edebi olarak daha üstün yazarlar var , senin istediğin konu aşk mı , özlem mi yoksa içinde kendini bulma isteği mi?

0|1
    0|0
    • kendimi bulma isteği

• aklımda bulunacak bunlar keşke dün diyebilseydin şu an kitapları aldım soru bile sordum bunla ilgili bakabilirsin hatta iki tane kitap aldım

• Asla geç değildir , hayatında keşke sözcüğüne yer vermemeyi başardığın an daha mutlu olacağını göreceksin. Bunlar da aklında bulunsun bir dahakine. Eminim onlar da güzeldir ve en önemlisi her kitap okunmaya değerdir

Kızlar Ne Diyor 6

• Arda erel senin icin

0|1
    0|0
  • Sabah uykum çıktı okumadınmı? bir kitabı daha var bende bir ara yazarım

0|1
    0|0
    • kuzene verdim onu hala almadım ondan :D diğer kitabıda var bende 3 kitabıda var işte ama ortancası sabah uykum kuzende olunca sırayı bozmayayım dedim

• :) :D yazık sana ya.

• miraç çağrı aktaş - bana seni seviyorum deme evlen benimle

tavsiye ederim bende daha bitirmedm ama çok beğendm. d

0|1
    0|0
    • böyle kızlara falan gömüyo mu laflarıyla nasıl şeyler anlatıyo

• anladım. d ruhunu satan kadın var birde. Onun devamı seri de hayallerini asan kadın onu alabilirsin

• ya kadınların kaleme alındığı kitaplar benı etkilemiyo :D

• Uğur koşar rabbin için sabret

0|1
    0|0
  • olasılıksız

0|1
    0|0
    • evde varda sıkıcı galba ama o

• ya zaten istatistikciyim iyice baymasın olasılık ta olasılık :D

• ya öyle bir kitap değil evde varsa gerçekten hiç kaçırma pişman olmayacaksın

• Emrah Serbes - Hikayem paramparça ve erken kaybedenler kitaplarını okuyabilirsin. Ahmet Batman kadar aşk yok ama bunda da kısa ve güzel hikayeler var. Açıkçası ahmet batman bana cok ergence geliyo facede twitterda gezen tarzda sözler yazıyo bu dediklerim çok daha iyi bence :D

0|1
    0|0
    • ergenken okuyacaktım fırsatım olmadı bende yeni alabildim ve cok sevdim düşünceleri doğru ama yani :D eminsin severim dimi

• Haha sevindim sevdiğin tarz bir şey bulmana :D kendisi aynı zamanda behzat çnin kitabının da yazarı seviyosun o kitapları da alabilirsin :D madem istiyosun umarım sen de yazabilirsin böyle bir kitap. Eig verirsen teşekkürler onun için de :D

• teşekkürler bakvam bir :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...