Eski erkek arkadaşım yakınını kaybeder mi?

soru başlığı saçma gibi ama şu: eski e. arkdaşm annesni babasnı kaybetmesni istyorsm. canı yansın diye. zaman rahatlarım bir şekilde belasını bulur. sana ne yaptı filan derseniz zamanımı çaldı yetmez mi? ayrıca anlattğm kişiler romantik romantik konuşup bir de beni yargıladılar. halbuki benim içimdeki bu istek değişmez. dua ediyorum her gece

Güncellemeler:
gbrsnler. hiç acımam
kendi de acılardan gebersn

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hak etmiştir kesin dur ben de dua edeyim kız seninle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Doner dolasir sana bulasir sonra is isten gecer elin ayagina bulasir

0|0
    1|0
    • ben haklıyken bana mı bulaşır bu nasıl tanrı nasıl mantık

• Ya sana ne anlatiyroum ben mk ergenlerle neden ugrasyorum anlamiyorumki ailesimi sana yapti bunlari neyse allah askina cevap yazma yoksa sinrlencem

• küfür etme mal. yazma cehennem ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Annesinden babasından suç bilmemelisin. ölmesini bu kadar istiyorsan erkek arkadaşının ölmesi için dua et. ki ölmek acı çektirmez, birinsana verilebilecek en büyük ceza onun özgürlüğünü, sosyalliğini elinden alıp hiçbir işe yaramadığını hissettirmektir.

0|0
    0|0
    • işte ölmek acı vermez o yüzden kendisnn ölmesni degl yakınlarnn gebermesni istyorm

• Yakınlarının ölmesinin üzeceğini ne biliyorsun? ona değersiz olduğunu hissettir.

• Bukadar kötü olma bir insanın annesiz babasız büyümesi çok zor birşey farklı yollarla acı çekmesini istesen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...