Spor hocam beni taciz ediyor?

Gizli Üye
Kickboksa gidiyorum 6 aydır spor hocam sürekli beni taciz ediyor, kalçamı elliyor nefes aldırma bahanesiyle göğüslerimi sıkıyor belli etmeden de değil bildiğin avuçluyor, canım yanıyor. Karşı çıkmayı ben de çok istiyorum fakat hocanın iki çocuğu var sporda benim yaşlarımda aynı zamanda babamla da arkadaşlar ve kardeşimle gidiyoruz zaten spora bu durumdan bıktım artık her hafta gidiyorum her hafta böyle maalesef nasıl kurtulurum bu durumdan?
Güncellemeler
+1 yıl
Başka bir spor salonu bulmaya çalışacağım en kısa zamanda sağolun
Spor hocam beni taciz ediyor?