Spor hocam beni taciz ediyor?

Kickboksa gidiyorum 6 aydır spor hocam sürekli beni taciz ediyor, kalçamı elliyor nefes aldırma bahanesiyle göğüslerimi sıkıyor belli etmeden de değil bildiğin avuçluyor, canım yanıyor. Karşı çıkmayı ben de çok istiyorum fakat hocanın iki çocuğu var sporda benim yaşlarımda aynı zamanda babamla da arkadaşlar ve kardeşimle gidiyoruz zaten spora bu durumdan bıktım artık her hafta gidiyorum her hafta böyle maalesef nasıl kurtulurum bu durumdan?

Güncellemeler:
Başka bir spor salonu bulmaya çalışacağım en kısa zamanda sağolun

0|0
14|58

En İyi Erkek Görüşü

• hocayı kenara çek bir daha bana yakınlaşmanı görürsem senin çoluğunu çocuğunu mikerim ulan güzel kardeşim de. birz atar yap sustukça soyunma odasında çıplak bulursun kendini

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• başka bir spor salonunda devam et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• İyice öğren kickboksu, sonra hocanı döv.

3|0
    0|0
  • Sporu birak :) bende kickboksa gittim siyah kuşağim ama hiç mincirmadilar :D darbe yastigini middle tutarken high kick at akli başına gelsin :D onun eli kayiyorsa seninde ayağın kaysın dimi :)

1|0
    0|0
  • Sende de suç var. Elletme kendini. Adam seni ellerken sesini çıkartıp bağır, rahatsız olduğunu göster.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sen de hatalısın
    Madem taciz ediliyorsun neden 6 aydır devam ediyorsun?

0|1
    1|0
    • Yazdım nedenlerini taciz edilen benim ve bana hatalısın diyosun

• Hatalı olan tek sensin demedim sen DE hatalısın dedim
      Ayrıca kickboks hocan hatalı da değil SUÇLU
      Ayrıca oraya gitmek zorunda değilsin istemiyorum diyip bırakabilirsin alnına silah mı dayıyorlar sanki?

• Spor hocan gayet babacan tavırlarla sana yaklaşmış. Kalçanı ellemesi ve göğüslerini sıkması son derece safiyane. O senin güzel bir vücuda sahip olman için çaba sarfederken senin böyle düşünmen üzücü. Bir dahaki gidişinde onun yapmasına gerek kalmadan kalçanı ellettir, göğsünü sıktır. Saygılar.

0|0
    0|0
  • Elletme kendini

0|0
    0|0
  • yakında bir posta kayar sana

0|0
    1|0
    • Keşke biraz erkek olsanız da fikir verseniz ne yapmam gerektiğine dair

• Ya sporu bırakıcan bir daha gitmiycen ya da bir kere vericen hocana kurtulcan baska caren yok sec birini

• Gideceksin yüzüne söyleyeceksin direkt

0|0
    0|0
  • Nr olursa olsun karşı çık

0|0
    0|0
  • Bunu bildiğin halde neden elletiyorsun denyomusun elletme

0|0
    0|0
  • bırak o salonu

0|0
    0|0
  • Ben sen içten içe hoslaniyorsun bu durumdan yoksa burada bunu sorana kadar spora gitmemeyi tercih edebilirdin.
    Ayrica bunu yapma cesaretini nerden aliyor adam?

0|0
    0|0
    • Yuh niye hoşlanıyım yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı ses çıkartmıyorum

• Sesin ciksin biraz bagir cagir sonucta seni elliyor bu hafife alinacak bir durum değil maalesef ama baban var duyarsa kötü olur mazallah adamı öldürebilir bile. bence sen en iyisi bir bahane bul yorgun hissediyorum de hevesim kaçtı de devam etme daha.

0|0
    0|0
  • polise git

0|0
    0|0
  • elletmeye pek meyillisin sanırım baksana adamla buluşacağın günü iple çekiyor gibi anlatmışsın.

0|0
    1|0
    • yapman gereken.
      1- adamı sert bir dille uyar.
      2- uyarılara kulak asmıyorsa polise bildir.
      3- aileni mutlaka bu durumdan haberdar et.
      4- tepkisiz kaldığın sesini çıkarmadığın her dakika bedenine dokunan o kirli ele müsamaha edip suça da ortak olursun.

• Anlatımımda ne gibi bir problem var anlamadım ne kadar fesat insanlarsınız ya

• sadece sessiz kaldığın için suçlusun sessiz kalmak demek olan bitenden hoşnut olmak anlamına gelir rahatsız olan insan rahatsızlığını dile getirir. neyden korkuyorsun adamı niye savunuyorsun zarar görmesini mi istemiyorsun?

• Testislere bir aparkat at ebesinin nevalesini görsün.

0|0
    0|0
  • daha hocadan koruyamıyon kendini kimi dövücen boşuna gitme zaten ilerki yaşamında dövüceğin sapığı bulmuşşsun

0|0
    0|0
  • Sol kroşeyi geçir ağzına yanlışlıkla oldu dersin.

0|0
    0|0
  • hocanı degiştir, salonu degiştir

0|0
    0|0
  • Karsi cikarak

0|0
    0|0
    • Nedenlerini anlattım sana

• Ne diyebilirim ki spor salonunda adama çok saygı duyuyolar ve çocuklarının da bir suçu yok onnları küçük düşürmek istemiyorum

• O zaman elletme

• Gitmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Tepkini sert bir dille belli et. Ve mümkünse başka bir salona gec.

0|0
    0|0
  • gitmeyerek !

0|0
    0|0
  • Bırak mk başka yere git. İstemez yan cebime koy hesabı

0|0
    0|0
  • ya milletin içinde rezil et ya da gitme. bu kadar basit. siz tacize izin verdiğiniz için böyle olaylar daha çok yaşanır.

0|0
    0|0
  • Salondan ayrıl devam ederse şikayet edeceğini söyle.

0|0
    0|0
  • Gitmiyorum de evde.
    Baban neden deyince de durumu anlat

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
    • Öyle bir imkanım yok

• O Zaman rahatsızlığını belirt gitmemen gerekir kesinlikle ama madem gidecen tepki göster çünkü bu durum Zaman'la farklı şeylere döner vede senin rızanla hata yapma olasılığın yüksek

• öyle bırsey yaptıgında anında tepkını gostereceksın.

0|0
    0|0
  • sen de onu taciz et ödeşin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 13

• bırak babamın arkadaşı olmasını babamın öz kardeşi öz amcam olsa (Allah korusun) avaz avaz bağırır şikayetçi olurum. rezil rüsva ederim hocalık lisansını yakarım onun. suçlu musun da susuyorsun

0|0
    0|0
  • sporu bırakarak :P

0|1
    0|0
  • Tepki göster tabiki

0|0
    0|0
  • Bunları sadece sana mı yapıyor yoksa herkese mi

0|0
    0|0
    • Benim seansımda sadece tek kız benim başkalarına yapıyor mu bilmiyorum

• Ayrıl o salondan ya o berbat yerde tek bir kişi bile farkedip seni korumuyor mu

• deli misin gitme bir daha seni zorlayan kim sen karşı çıkmadıkça daha çok yapar kendini ezdirme

0|1
    0|0
  • bırak

0|2
    0|0
  • gitme o zaman. başka yer mi kalmadı

0|1
    0|0
  • başka bir spor salonuna yazıl babana vs anlat bıraksın arkadaşlığı ne iğrenç insanalr var

0|0
    0|0
  • Hatalisin neden ellettiriyorsun!

0|0
    0|0
  • 6 aydır da kendin istiyo ellemesini gibi neyse tövbe tövbe bırak bahane bul bırak

0|0
    0|0
    • Ne alaka istesem buraya mı yazarım ne fesat insanlarsınız

• Spora gidiyorum 6 aydır yazıyo orada taciz sonradan oldu

• kickboksa gidiyorum 6 aydır oraya virgül ya da şu son zamanlarda böyle böyle deseydin doğru anlayabilirdim neyse salonu değiştir napcan

• yanlış anlıyor olabilirmisin

0|0
    0|0
    • Önceleri öyle düşündüm ama mantıklı gelmedi

• gitmek istemediğini söyle ya da çok sert bakış at

0|0
    0|0
  • tabiki de babana söyle iyi misin sen hemen babana söyle şu an hatta senden izinsiz kimse sana dokunamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...