Kapat

Internette tanıştıktan sonra foto ve seslerinin eşidilmesini istemeyen insanlar neden böyle yapar?

Merhaba.
Sizce İnternetteki bazı kişiler neden fotolarını israrla göstermez ve sesli konuşmaktan kaçarlar? Oysa israrla da yazışmak isterler. Hatta bazen cevap vermesen bile yılmadan yıllarla sana mesaj ata bilirler.
İnanın nedeni çok merak ediyorum. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

0|3
2|49

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 48

• Sosyal dil diye bir şey var bilirsin..
    Binlerce kelime bilsen de toplum içerisinde kendini ifade edemezsin.. Bunun onlarca nedeni olabilir ve ilki asosyallik ve buna bağlı durumlardır. Bazı insanlar da kendini toplumda ifade edemediği için internet üzerinde yalnız olduğu için daha iyi ifade eder ve buna gittikçe alışır..
    Sonraları da bahsettiğin gibi konuşmaktan fotoğraf göndermekten çekinirler çünkü asosyallikten artık özgüven sorunu yaşarlar...

0|0
    0|0
  • tanistigim kisilerle sesli konusmayi severim kendini daha iyi ifade ediyorsun resim konusunda ise once sohbetin koyulasmasini tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Karşılaştığım sanak s*ks durumlarında da böyle oluyor. Yazışarak yapalım mı diyenler çok. Bunlara telefon ver, fotoğraf yolla dediğinizde bir daha dönüş yapmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Tiplerine güvenmiyorlardır.. Veya kendilerini farklı tanıtmışlardır..
    Bahsettikleri yaştan daha küçük veya daha büyük olabilirler..

Kartlarını açık oynamayan kişiden her halükarda soğurum..

0|0
    0|0
  • sebeb belli mesela ben resme baktım hatun güzel iki muhabbet edeyim ee tamam yazdık burdan kafalar da uyuştu ee sonra da dedinki faceyi ver ya da msn den cam ac dedin eee sonra napcam ben aha zurna zort dedi bak niye cünki evliyim ben karı beni keser eee sana desem muhabbet biter ne diyim yok ya ben cam acmayı sevmiyom

0|0
    0|0
    • Ha anladım. Evli olanlar böyle yapıyo demek. Madem özgür olamıyorsunuz boşanın bu kadar zor mu?

• Özgürlüğüme düşkünüm. Evli olduğumda kendimi olduğum gibi hiss edemiyordum. Sürekli bir çerçiveye sıkışmış hiss ediyordum

• ee ayle olmak da onu gerektiriyo gerci karsılıklı kisisel kararlarınız tabi ama bazen bekar oldugum günleri geri istemiyo deyilim aaaah ahh ne güzel bekardım benyaaa heygidi bekarlık

• belki internet ortamında paylaşmak istemiyorlardır benim bir arkadaşım vardı buradan tanıştığım resim isteme benden nete resim atmıyorumda koymuyorum da derdi ama telefon nosu vardı telden konuşuyorduk uzak olmasak yüz yüze buluş konuşmaktan da çekinmiyordu

0|0
    0|0
  • Benim gibi mi:/

0|0
    0|0
    • Sende mi Öylesin? :))
      Neden öyle yapıyorsun? Çok merak ediyorum

• Ha benim gibi yazınca sandım yani bende öyleyim yazdın.
      Evet bende hiç bir zaman reelden kaçmam

• İstanbul dan varsa gönder cesur kadini

• İstersen benim le kameralı da görüşebilirisin. Kimseden çekinmem yok. O bahsettiklerin evli ya da size söylemedik istemediği gizlilere sahip olan kişiler.

0|0
    0|0
  • Azerrimisin?
    Senden emin değildir veya kendine güvenmiyordur, her ikisi beraberde olabilir.

0|0
    0|0
  • Fake insanlarla konuşma. Gerçek insanlarla konuş, tanış. Özgüvenli olanlarla mesela

0|0
    0|0
    • Bunu nereden bilicem. Mesela senin de profilde foton yok. Konuşa bilirsin ve başka foto ata bilirsin. Bunu bilmen zor

• Burda yok şu an. Normalde var, normalde resim koyuyorum.
      Tanıştığım birini arıyorum zaten, Skype'da bile görüşüyorum. Ben bunlara açık bir insanım, anlıyor musun?

• İlginç

0|0
    0|0
  • Herşeyi geçtimde numara da vermemiş olalım olsunlar skype gibi bir yerden sesli konuşmanın ne zararı var ki korkmak mı bu. Resim neyse ama sesli konuşmakta sorun yok girişken olmalıyız yaz yaz nereye kadar :D

0|0
    0|0
  • Buradayim

0|0
    0|0
  • Aslında çoğunlukta bunları kızlar yapar ama. İlişkiyi reele dökmemeye çalışıyorlar. Hep bir güvensizlik, hep bir korkaklık..

0|0
    0|0
  • Hem kendilerine hem karşısındakine güvenmediklerinden dolayı..
    Bir yanı çok şey paylaşmak istiyor ama... Onu bu güvensizlik engelliyor.

0|0
    0|0
  • fake olmalarından ya da evli barklı olmalarından kaynaklı bu durum genelde

0|0
    0|0
  • Bir sınır çekmeye çalışıyordur.

0|0
    0|0
  • Korkuyor olabilirler. Ama genelde dediğin gibi olan kızlardır. Erkekler o kadar çekinmezler.

0|0
    0|0
    • Yok canım erkektir kendisi 3 yıldır bana yazıyor. Ilk tanıştığımızda kültürlü ve bilgili olduğu için baya tarihten falan konuşmuştuk, ama sonra foto ve sesten kaçtığı için boş verdim, ama yılmadan yazar. Inan bitürlü çözemedim

• Bu güzel işte :)

• Guvenleri yok sanirim

0|0
    0|0
  • Benim bir cekincem yok :)

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada ifşa olmak istemiyordur

0|0
    0|0
  • ben sesli konuşurum isteyenede fotğraf atarım gizlim saklım yok

0|0
    0|0
  • tek açıklaması var; kişilik bozukluğu

0|0
    0|0
  • erkek olup lezbıyen oldukları ıddaa ettıklerı ıcın

0|0
    0|0
  • msjını bklıommm

0|0
    0|0
  • Psikolojik vakalar. sosyolojik acidanda bakmak lazim

0|0
    0|0
  • bunlara sen dahi deilmisin :D

0|0
    0|0
  • Korkaklık heralde,

0|0
    0|0
  • Sirin mi sirin patateslerdir onlar :)

0|0
    0|0
  • Sende öylesin

0|0
    0|0
    • Hayır benim profilimde fotom var. Ayrıca konuşmak istediğim kişiye numaramı da veririm. Yanlış düşünüyorsun

• Erkekler Devam
    18

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...