Merhaba bana yardımcı olur musunuz?

Sevgilimin ailesi ile tanışacağım nasıl davranmalıyım? Bana ince ayrıntısına kadar anlatır mısın? Benin annen baban olmadığı için görgü kurallarını vs bilmiyorum :/

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi karşındakinin annesini görünce önce böyle bir tiksintiyle bakacaksın... Malum gelin kaynana muhabbetleri sıkıntılı. Sen direk kendini belli edeceksin ki kaynana sana dişini geçiremesin...

Babasının elini öpüp hürmetlerini sunacaksın. Ki çok takma kayınpederler bu işte dış kapının dış mandalı oluyor.

Önemli olan kaynana... Dişlerini tırnaklarını hissetmeli... Böyle hani sokakta birbirine diklenen kediler olur ya tüyleri kabarır. Aynen öyle olmalısın ona karşı...

Çay falan isterse cevabın direk " kalk kendin al sürtük" olmalı.

sevgiline de kendini ezdirmeyeceksin ailesinin yanında.
    napıyosun falan diye çıkışırsa "kes lan ben buyum. beğenemedin mi?" cEvabını haşırt diye yapıştırmalısın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güleryüz ve samimiyet en önemlisi bence. Bir de bazı aileler el öpme konusunda takıntılı olabiliyor eğer 55 yaşın üstündelerse önce ellerini öp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi anan baban gibi davran

0|0
    0|0
  • Minicik giyin mini cik😆

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • çok fazla abartma makyaj falan. Sonrasında ise kendin gibi ol içinden geldiği gibi davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakin guler yuz goster... Ne bilim tebbessum et.. Espiri filan fazla yapma bence... Anlamazlar filan.. Sonra ugras dur... Sakin ol ya... Akisina birak... Baska biri gibi olmaya calisma.. Kendin ol ve kendine guven 😉 gerisi gelir.. Merak etme..

0|0
    0|0
  • nazik , kibar ve hanım efendi ol. ama yapmacık olma doğallığından ödün verme.

0|0
    0|0
  • Canim icten oliciksin ve rahat relax tamamdir

0|0
    0|0
  • geleneksel türk ailesi hanım hanımcık pasif kızları sever dizde bir etek ve gömlek giyebilirsin klasıik ama ailesi nasıldır onu bilemem belki çok geniştirler belki dar görüşlğü

0|0
    0|0
Yükleniyor...