Ortadoğuda neden güzeller çıkmıyor?

İtalya fransa abd kanada sovyet ülkeleri rusya isveç norveç adamlar hem fizikli hem yakışıklı hem güzel yeşil göz mavi göz sarı saç değişik güzellikleri yakşıklıkları var çirkinleri bile gözden saçdan kurtarıyor biz neden böyle değiliz bizdede var ama 20 milyonda bir adamlarda 10 da bir tanesi neden ortadoğu ülkelerinde böyle değil

Güncellemeler:
Sizce

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Allah tipimizle sınıyor😂

0|1
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Abd, israil vs. Ortadoğuya fırsat mı veriyor, hep bir fitne çıkarıyor karışırıyor ortalığı

1|1
    0|0
    • Bilim adamı çıkmiyor diynokumustum soruyu 😑

• Onu da sordum kardeş de buda kafama takıldı:))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizim okula Alman kızlar gelmişti Türk erkeklerini çok yakışıklı bulduklarını söylemişlerdi bizimkilerin içine dusuyorlardi bir de bir rus geldi benim cirkin diyenilecegim bir erkegin numarasini istedi

0|1
    0|0
    • nasıl ya bizim okulda 2 tane yabancı geldi hiç birimizin yüzüne bakmadılar onlar istisnadır.

• O sizinkiler aranıyodur

• Aslında gerçek türkler esmer değil sarışın renkli gözlülermiş öyle duymuştum belki bununla alakası vardır

0|0
    0|0
  • Abi keşke tek dert güzellik olsa adamlar kendi vatanında sokakta dolaşamıyor her yer kan?

0|0
    0|0
    • İşte malesef üzücü durum

• Begenmeyene yol orda

1|1
    0|0
    • Sadece merak ettim sen yol al asıl

• @Asasadsasada ben modelim canım merak etme

• Ben 6 tane ajanstan çağırıldım neyin kafasındasın sen? Güzellik konusuna da gelicek olursak dillere destan bir güzelliğim var

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın hiç güzel değil;

imgkelebek.hurriyet.com.tr/.../45.jpg

0|0
    0|0
  • Slavlar, flemenkler ve ataları nordik kuzeyli olanların fiziksel açıdan böyle bir ayrıcalıkları olduğu aşikar. Yüzyıllar önce müslüman arap bir tüccar, kafilesiyle birlikte, tuz, ipek, şeker gibi malları kuzeye taşıyor. O kadar kuzeye gidiyor ki sonunda rusyanın finlandiyanın karşısında kalan kıyılarına varıyor. Burada bir viking klanıyla karşılaşıyor. Mallarının bir kısmını vikinglerden aldığı postlar ve kürkler ile takas ediyor. Vikingler tarafından misafir ediliyorlar. Dönüşte günlüğüne şunları not düşüyor : "Öyle bir güruhla karşılaştım ki, Allah'ın bir insana verebileceği en güzel vücuda sahipler. En kısası bile neredeyse develerimle aynı boydaydı, en irisi onlardan da iri. Ancak bu muhteşem halkın en ufak bir utanma duygusu yok. Ayıp nedir bilmezler. Hepimizin içinde kadınlarıyla birlikte oldular, sanki biz yokmuşuz gibi. "

0|0
    0|0
  • Kadın pazarlama taktiklerini bilmiyorlar.

0|1
    1|0
  • Hormonlular birader.. Adaletini s..

0|0
    0|0
  • Rusya orta doğudayi yanlış mı biliyorum

0|0
    0|0
  • Vardır ama ortaya cikaramiuorlardir çünkü orda öyle bir piyasa yok

0|0
    0|0
  • Kardeşim bizim ülkemiz hem çirkin hem tahammülsüz çoğu kişi sorudan rahatsız olmuş saldırıya geçmiş ne dediğini bile anlamamislar bizim genimiz böyle geri kafalı ve tipsiz bende dahil
    ama geri kafalı değilim çok şükür 😊

0|0
    0|0
  • Çünkü esmer kıllı çoğu ben de esmer kadın sevemem itici

0|0
    1|0
    • :))))

• koyu ten saç ikinci sınıf varoş geliyor asil değil kadının esmerini görünce kaçıyorum :))

Yükleniyor...