Çok kararsızım. Sizce hangisi?

Tercihlerde ankaraya yakın sosyal ortamı iyi insanları yobaz olmayan bir yer yazmak istiyorum ama aklımda tam olarak net bişey oluşturamadım. Yazabileceğim yerler kırıkkale bartın karabük kastamonu çankırı ısparta burdur aksaray nevşehir bilecik uşak aydın çanakkale düzce afyon kütahya. Hangilerine öncelik vermemi önerirsiniz?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Eskişehir/2 Kütahya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yobazliktan kastın ne bilmiyorum kastamonuda acık gezeni dövmüyolar mesela ama rahatsız edici derecede bakmaları var sadece çünkü fazla şortla falan gezen yok burda en yakın deniz 1 saat uzaklıkta universite kuzeykentte is merkezi falan var full kafe dolu ogrenciler orada zaman geciriyor genelde ulaşım kolay bir tane club var aksam 10 dan sonra sokakta tofaşcilardan baskasini bulamazsin ve ısrarla gideceğin yere bırakmak isteyebilirler baska soracagin bir sey varsa sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Burdur da okuyan biri olarak şunu söyleyebilirim ki buranin insanı pek de modern kafadan değil. Ama şehir yavaş yavaş gelişiyor. Elbette o bahsettiğin çoğu ilden geride ama yeri güzel. Antalya ya 1.5 saat, Ispartaya 40 dk.

0|0
    0|0
  • Adana yaz kafan rahat olsun

0|0
    0|0
  • Bilecik kutahya afyon karabuk yazma yanibasinda eskisehir duruyor akillim bursayi da yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kütahya mı? Görüp görebileceğin en yobaz yer orası 😂

0|0
    0|0
  • Bence kayseri yaz

0|0
    0|0
  • Aksaraya gelme istemiyoruz senin gibileri

0|0
    1|0