Ailemle kavga ettim. Babam sinir krizi gecirdi. Aksama abimler de gelecek. Mahvoldum napayim?

Annem ve abim beni zorla istemedigim bir yere ve bolume gondermislerdi. Bugun onlarla bunun kavasini yaptim. Annem ve babamla bunun kavgasini yaptim. Hayatimi mahvettiniz diye. Annem de okulu birakirsan bir daha hicbirimiz yuzunu goremezsin dedi. babam da sinir krizi gecirdi. Ancak misafir geldi. Olay bolundu. Aksam olay daha da buyucek. Abimler de katilicak. Cok korkuyorum. Napmaliyim?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Vallaa yapacak birşey yok. Keşke en başta inat etseydin de istemediğin bölüme gitmeseydin. Bu saatten sonra kavga etmenin aileni karşına almanın pekte bir anlamı yok. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğun bölümü sevmiyorsan, bir adım geri atma kavganda. Aynı şeyi bende yaşadım. Anlamazlar. Ağlasan da ayakta dur. Gizli gizli seneye hazırlan sınava gir, istediğin bölüme git

0|0
    0|0
    • Bu sene gizli gizli hazirlandim. Ama korkuyorum bu aksamdan

• Bu tartışma eninde sonunda olacaktı. Korkman normal ama pes etme bence. Allah kolaylık versin

Erkekler Ne Diyor 5

• O zaman dans

0|0
    0|0
  • niye bu kadar baskı yaparlar anlamam, oneri vermek biraz ustelemek tamam da bu nedir

0|0
    0|0
  • Haklısın bence senin hayatını başkalarının belirlemesi kötü ama dikkat et dua et

0|0
    0|0
  • İstemediğin bir bölümde nasıl başarılı olacaksın ki keşke anlayabilseler 😒

0|0
    0|0
  • Kararindan geri donme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alttan almaya çalış sen sakin ol ki karşı taraf yumuşasın

0|0
    0|0
  • Evden uzaklaş bir yakınına git

0|0
    0|0
    • Yapamam Şu an yani napabilirim

• Ailenden ayrı bir yere çık

0|0
    0|0
  • HAYAT SENIN VE AILENDE OLSA SANA bir HAYAT VEREMEZLER!!!

0|0
    0|0
  • Sakin kal ve asiliğini koru

0|0
    0|0
Yükleniyor...