Kızların hitap şekillerinden rahatsızlık duyuyorum?

Canım, yavrum, balım, kuzu gibi sözleri birçok kadın hitap şekli olarak önüne gelen herkese kullanıyor. Bana böyle hitap edilmesinden çok rahatsız oluyorum. Aynı zamanda eşimede kuzu diye hitap kullandı edepsizin teki. Çok sevimli olduğunuzu, samimi göründüğünüzü mü sanıyorsunuz?
Gidin kendi eşinize, sevgilinize, ailenize be yakın kankalariniza hitap edin o şekilde olur olmaz herkese degil bu ne terbiyesizlik ya? Ne anliyorsunuz bu yılışıklıktan?

1|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben 😊
    Samimi olmadığım birine canım denemeyince de soğuk biri oluyorum. Yani sen cıvık biri olabilirsin ama ben gerçekten samimi olmadığım birine yalan söyleyemem diyesim var. 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sakin ol kuzu bu kadar sinirlenmene gerek yok balım

4|0
    0|0
  • Kızlar çok çabuk samimi olabilir

0|0
    0|0
  • bende duyuyorum

0|0
    0|0
  • Kız kavgası var toplanın

0|0
    0|0
  • Uyar öyleyse.

0|0
    0|0
  • Uuuu biri eşini fena kıskanmış😊

0|0
    0|0
  • Ne var yani. Lan sen desek daha mı hoşuna gider. Kibarlık yapıyor. Yapmacık gelmesi farklı bir şeydir. Lakin ben yolda gördüğüm küçük kızlara kuzu derim. Küçük çocuklara yakışıklı ve ya prenses derim.

0|0
    0|0
    • Biz kucuk cocuk cocuk degiliz. Ayrica kibarlik canim, yavrum, kuzum demeyle olmuyor o gereksiz bir samimiyettir. Samimi olduklarina soylersin o ayri ama aranda samimiyet bulunmayan insana boyle rahat hitaplar kullanılmaz.

• Rahatlık değildir bu işte

• sen deme dıyenlerden sanene

0|0
    0|0
    • Kes be diyenler bana diyo ya da esime diyor ne demek banane illa uyaralim mi hoslanmiyorum diye

• Samimiyete ilk adim olarak goruluyor bu hitap şekilleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Eşine demeleri can sıkıcı

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın biri bana aşkım diyor , düşün artık😂

0|0
    0|0
  • Bazısı böyle rahat eder bazısı da söyleyemez bende çok söylemem ama çok yakın arkadaşlarıma söylerim herkesin kendi bilceği iş

0|0
    0|0
  • O zaman duyma.

0|0
    0|0
  • Ağızlarına lahmacun küreğiyle vura vura kıracaksın. Bak bakalım bir daha öyle diyorlar mı.

0|0
    0|0
  • Olur olmaz herkeze denmez doğru

0|0
    0|0
  • Katılıyorum bende rahatsızlık duyuyorum böyle şeylerden yavrum 😂

0|0
    0|0
  • Aynen nefret ederim mesela canım denmesi böyle gıcık oluyo bana gibi geliyoyavrum eşcinsel gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Esine demeseymis iyiymis :dd

0|0
    0|0
  • Haklısın ama ben dalgasına bacım diyorum :D

0|0
    0|0
  • Sevmem öyle canım cicim itici.

0|0
    0|0
  • Brn sadece kızlara diyorum😂 az sakin kıza soyle kullanmasın diyecemde üst çıkabilir

0|0
    0|0
  • Valla ben de çok rahatsız oluyorum bu durumdan.

0|0
    0|0
  • Tamam canım bidaha demeyiz sana 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • evet haklisin bende sevmiyorum yerinde olsam. agzina bitane carpardim

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Hepsini anlarım da canım demenin ne suçu var :D

0|0
    0|0
  • ben de kullaniyorum ama haklisin.

0|0
    0|0
  • Herkesin düsüncesi farkli👀 kötü niyetli düsünmeyelim bazen insanin agzından kacıyor işte

0|0
    0|0
  • Yazdıklarınızın her kelimesine katılıyorum. Bazi kadınlar çok civik ve basit ama kendilerini sempatik zannediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...