Düzce'de ne yapılır?

bir fikri olan? Yeni geldim üniversitede akademik kadroyum ama vaktimi nasıl geçirmeliyim sizce?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Takılabilecegin yerler bellidir. Bir meydan var orda tüm halka duyuru ve konuşmalar o meydanda yapılır meydandan aşağı doğru inerken krem parka doğru az ilerde yol çatallaşarak ikiye ayrılıyor. Sola sapacaksın. Orda internet kafe soracaksın herkes sana bir iş hanının ikinci katındaki dışarıdan balkonu görünen bir kafeyi gösterir. İyi mekandır. Sonra o mekanın alt kısmında hanın girişinin yanında bir pasaj var o pasajda bir kemal abi var tütüncü , çok dürüst sağlam adamdır tütünleri de iyidir. Az önce bahsettigim meydanın yukarısına doğru giderken yol yine ikiye ayrılıyor. Yolu ayıran yapının dibinde bir alış veriş mağazası var zemin katı kitapçı, çok güzel kitaplar var ve çeşit bol. Ben görmedim ama bir de aile için at çiftligi varmış. Çok methettiler ben görmedim. Bunun dışında kayda deger olarak sadece hastaneler var. Bir devlet hastanesi bir de özel diş merkezi var. Bir gün işin düşebilir yerlerini ögren.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey sjsjsn

0|0
    0|0
    • hummmm sen kocaelinde tabiiii...:D nese ben de çok kalmam buralarda madem ya da haftasonları geziyim napıyım

Erkekler Ne Diyor 1

• Yollarda düzce yürü, yamuk yürüyeni dövüyorlarmıştı 😆

0|1
    0|0
Yükleniyor...