Merhaba twitter ile ilgili sorum olacak tı yardıımcı olurmusunuzzzz?

50bin takipçi si olan birine tweet attım ismini başa alarak yani mention tabi 1aydır her saat görüntüleme toplam etkileşim falan artıyor şimdi ben başka hesaptan takip ettiğim kişiye yazdığım tweeti benim yazdığım tweeti neden göremiyorum peki benim bu tweeti mi kim bakıyor da nasıl artıyor bu rakamlar attığım kişi tarafından mı bakılıyor herzaman acaba?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tweetler ve Yanıtlar kısmında oluyor bbahsedilen tweetler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen bakınca artmaz başkaları bakıyordur öylr artış olur gören sayısı vardır mente bakanlar yorumlarda bakarsa görürler yazdığını.

0|0
    0|0
    • ben başka hesaptan göremedim ama benim yazdığım yazıyı başkları nasıl görüyor

• teşekkür ederim eski hesabım unuttum şifremi sonra çözdüm e postamdan o yüzden

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• bu konuda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • yaa o bende de var belirli bir süre sonra açlıyor sanıyorum arkadaşımda da yoktu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Twitter im yok.

0|0
    0|0
  • Mention attığın kişinin takipçileri bakıyo

0|0
    0|0
    • evet ama ben başka hesaptan göremedim başka hesaptan o kişiyi takip etmeme rağmen

• Başka hesaptan göremezsin. Senin tweetinin etkileşimlerini yalnız sen görebilirsin

• onu tabiki göremem benim demek istediğim twweti göremiyorum ama nasıl artıyor bu etkileşimler yani benim bakmamlada artmıyormuş

• mention tweet olarak görünmez. Kişinin timeline ına girmen lazım görmek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...